Ukrainian Emigrant

Ukrainian Emigrant 🌍 Community & Support for Ukrainians in Montreal 🇺🇦🇨🇦
Інформація, допомога, адаптація та єдність.

ЕРА БЕЗКОШТОВНИХ СОЦМЕРЕЖ ВСЕ? 🗿Народ, вчитуйтесь, бо Цукерберг таки вирішив залізти в наші гаманці по-крупному 🧠 Настал...
05/28/2026

ЕРА БЕЗКОШТОВНИХ СОЦМЕРЕЖ ВСЕ? 🗿

Народ, вчитуйтесь, бо Цукерберг таки вирішив залізти в наші гаманці по-крупному 🧠 Настали часи, коли за звичайний лайк чи перегляд сторіз незабаром доведеться платити.
📱Meta офіційно запускає платну підписку «Plus» для Instagram, Facebook та WhatsApp, об'єднуючи все це діло під одним епічним дахом під назвою Meta One 🛡

Загалом, якщо хочеш повний фарш і нові фішки 💵 готуй кеш щомісяця

Що вони там навигадували 🧐 Тепер за $3.99 на місяць в Інсті та Фейсбуці або за $2.99 у Ватсапі ви отримуєте купу суперздібностей, яких у звичайних смертних не буде.
Наприклад, в Instagram Plus можна буде дивитися, хто переглядав твою сторіз кілька разів (ага, привіт колишнім🤭), шукати людей за списком глядачів, залишати сторіз довше ніж на 24 години і навіть дивитися чужі сторіз анонімно, взагалі не палячись у списку переглядів! 🤫
Таргетувати сторіз можна буде відразу на кілька різних аудиторій, з'явиться якесь ексклюзивне «супер-сердечко ❤️‍🔥» для реакцій і можливість постити так, щоб твої публікації взагалі не вилазили у стрічці твоїх підписників 🤯

У Фейсбуці обіцяють схожі приколи, а у WhatsApp Plus навалять кастомних тем, унікальних рінгтонів, прокачаних стікерів та купу запінених чатів.

⭐️Більше того, вони беруться навіть за свій ШІ Meta AI.
Він залишиться безкоштовним лише частково, а за складні запити, режим «мислення» та генерацію картинок і відосів теж введуть ліміти та платні тарифи 🤖

🔝Соцмережі стають елітним клубом, де за комфорт треба платити, і це тренд, який уже не зупинити.
Напишіть у коментарях, ви б платили 4 бакси за можливість анонімно дивитися чужі сторіз, чи ну його в баню? 🤔

Обняв, підняв, підкинув 😬 тримаємо руку на пульсі цифровізації, ми на зв'язку 😎

🔗 Наші платформи:
📷Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian.emigrant
✉️Telegram: https://t.me/UEMontreal
🗳page: https://www.facebook.com/share/g/1AVFzShpfy/?mibextid=wwXIfr
🗳Facebook Group: https://www.facebook.com/share/17c3C94pSW/?mibextid=wwXIfr

МЗС назвало кількість українців у США, Канаді та Європі🇺🇸🇨🇦 Міністерство закордонних справ повідомило, що у США та Канад...
05/08/2026

МЗС назвало кількість українців у США, Канаді та Європі

🇺🇸🇨🇦 Міністерство закордонних справ повідомило, що у США та Канаді проживає близько 600 тис українців.

З них у США понад 295 тис, а у Канаді близько 305 тис громадян України.

У МЗС зазначають, що ці країни не публікують точну офіційну статистику щодо українців, тому дані базуються на дипломатичних оцінках.

За даними ООН (УВКБ), через повномасштабну війну рф за кордоном перебуває близько 5,9 млн українців, з них 5,3 млн у Європі.

🔹 Найбільше українських біженців зафіксовано у:
🇩🇪 Німеччині — понад 1,34 млн осіб
🇵🇱 Польщі — 977 тис
🇨🇿 Чехії — 398 тис
🇬🇧 Великій Британії — 263 тис
🇪🇸 Іспанії — 259 тис
🇷🇴 Румунії — 201 тис
🇮🇹 Італії — 175 тис
🇸🇰 Словаччині — 151 тис
🇲🇩 Молдові — 140 тис
🇳🇱 Нідерландах — 134 тис
🇮🇪 Ірландії — 120 тис

✉️CENSUSНарод 📢 якщо ви знайшли у своїй поштовій скриньці жовтуватий конверт від Statistics не поспішайте відправляти йо...
05/05/2026

✉️CENSUS

Народ 📢 якщо ви знайшли у своїй поштовій скриньці жовтуватий конверт від Statistics не поспішайте відправляти його в смітник разом із купонами на піцу 🍕🚫

Це офіційний перепис населення 2026, і це все типу серйозно 😦

Я в цьому розібрався, тож ділюся інфою 📥

Це типу обов'язково 😑
Заповнення анкети це наша юридична відповідальність згідно із законом 📜🤷‍♂️
Дедлайн⏳потрібно все заповнити до 12 травня 2026 року. Часу не так багато. Держава планує майбутнє на основі цих цифр, нові школи, маршрути транспорту, лікарні та фінансування Монреаля залежать саме від ваших відповідей 🏫🚌🏥

Але там такі цікаві питання 😬 у листі є ваш унікальний 16-значний код доступу. Заходьте на сайт www.recensement.gc.ca, вбивайте код і відповідайте на ці питання.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ НАС?
Пишуть що за це можна дістати навіть штраф якщо не зробиш 🤷‍♂️тобто нема різниці, ти тільки орендуєш чи в тебе хтось з друзів живе тимчасово без умови, хмм 🧐

Тож, друзі, не відкладайте на останню ніч 🌜 Беремо коди, заходимо на сайт і підтверджуємо, що ми тут, ми активні і ми частина цієї країни 🇨🇦

Обняв, на зв’язку 🤝😎🔥

🔗 Наші платформи:
📷Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian.emigrant
✉️Telegram: https://t.me/UEMontreal
🗳page: https://www.facebook.com/share/g/1AVFzShpfy/?mibextid=wwXIfr
🗳Facebook Group: https://www.facebook.com/share/17c3C94pSW/?mibextid=wwXIfr

ПОЛЬСЬКИЙ "ГОРІХ" ДЛЯ НАШИХ 🇵🇱Монреаль, вчитайтесь в це, новини з Європи На звʼязку «Judi Legal» і вони викотили інфу, в...
04/25/2026

ПОЛЬСЬКИЙ "ГОРІХ" ДЛЯ НАШИХ 🇵🇱

Монреаль, вчитайтесь в це, новини з Європи
На звʼязку «Judi Legal» і вони викотили інфу, від якої у наших у Польщі зараз точно пробіг холодок по спині 😕

Сейм зараз розглядає закон, за яким статус іноземця перетворюється на кришталеву вазу, один необережний рух, і все в друзки.
🧨 Схема жорстка як ніколи, всього два дрібних адмін-косяка за два роки, і система випльовує тебе назад в Україну без права на помилку 🎫💨

Я впевнений, що у кожного третього з нас тут, у Канаді, є брат, кум або найкращий друг, який зараз «осідає» у Варшаві чи Кракові.
Так от, хлопці та дівчата, це той самий момент, коли треба набрати їх і сказати: «Друже, прибери ногу з газу і тримай собаку на повідку!» 🐕💩❌

Бо тепер перевищення швидкості, неправильна парковка, проїзд без квитка чи навіть (уявіть!) розпивання пива в парку стають квитком у депортацію.
Це вже не штрафи, а чистка лав, де за кожне засмічення вулиці чи порушення тиші вночі а також за відсутність ременя безпеки, перехід дороги у невстановленому місці, вигул собаки без повідку, неприбирання після хвостатого, тебе можуть виставити за двері країни 🛡

Хоч ми з вами й під захистом кленового листа в Монреалі, цей кейс від «Judi Legal» це вже сигнали для всього світу.
«Німеччина хіба там теж щось видумує 🧐»
Ера «розслабленої еміграції» закінчується, на зміну приходить залізна дисципліна 🛡️

Давайте цінувати свій статус тут і передавати цей «а-ля привіт» усім своїм у Польщу, щоб ніхто не згорів на такій безглуздій дрібниці. Будьте мудрими, тримайте звʼязок і не давайте системі жодного шансу вас зламати 🤝😎🔥

#украина #україна 🇨🇦 #канада #монреаль #польша #варшава

БІЗНЕСМЕНИ НА ПАСПОРТАХ Перший пішов 👮‍♂️⚖️Народ, маю для вас повчальну історію з Торонто, яка показує, що канадська пол...
04/24/2026

БІЗНЕСМЕНИ НА ПАСПОРТАХ
Перший пішов 👮‍♂️⚖️

Народ, маю для вас повчальну історію з Торонто, яка показує, що канадська поліція та наша Кіберполіція не дарма їдять свій хліб 🧐
Нещодавно там нарешті прикрили одного діяча, який вирішив, що перепродавати місця в безкоштовній електронній черзі до «Паспортного сервісу» це стартап року 🥳

Цей «підприємець» просто масово бронював усі вільні слоти, створюючи штучний дефіцит, а потім за гроші впарював їх людям, яким реально треба було зробити документи 🤡

Але кінець у цієї історії цілком логічний 📺 детективне розслідування, офіційні звинувачення у шахрайстві та привласненні коштів. Тепер на нього чекає суд, величезні штрафи та цілком реальна перспектива поїхати відпочивати.

Друзі, нагадую ще раз для всіх: реєстрація в черзі абсолютно безкоштовна і будь-які пропозиції від «посередників» купити місце це чистий розвод.
Не годуйте цих паразитів і не стимулюйте схематози 🤨

Поважайте себе та один одного, не створюйте штучний хаос там, де все має працювати чітко.
Бережіть свої нерви та гроші, обняв 🤝🇨🇦🇺🇦

🔗 Наші платформи:
📷Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian.emigrant
✉️Telegram: https://t.me/UEMontreal
🗳page: https://www.facebook.com/share/g/1AVFzShpfy/?mibextid=wwXIfr
🗳Facebook Group: https://www.facebook.com/share/17c3C94pSW/?mibextid=wwXIfr

ЦИФРОВИЙ КОРДОН НА ГОРИЗОНТІ ⚡️🛰️ 🌐Монреаль, ви коли-небудь думали, що кордон може працювати як Apple Store? 😎Навіть якщ...
04/20/2026

ЦИФРОВИЙ КОРДОН НА ГОРИЗОНТІ ⚡️🛰️ 🌐

Монреаль, ви коли-небудь думали, що кордон може працювати як Apple Store? 😎
Навіть якщо ви зараз за 7000 кілометрів від дому і перетинаєте лише кордон між Квебеком та Онтаріо, цей апдейт варто закинути в закладки «на майбутнє».
Бо те, що зараз запускається в Україні, це реальний космос, про який у Канаді поки що тільки мріють. 🦾🇺🇦✨

З червня для легкових авто запускається єЧерга.
Це означає, що коли ви наступного разу полетите в Європу і захочете заскочити додому 🏠 вам не треба буде "жити" на митниці. Забронювали час через смартфон, і пролетіли на кордон 🤳💨

Як заявив Кулеба, жодних "мені тільки запитати" чи "стану за тим паном" Система буде бачить усіх: і наших, і іноземців. Навіть страховку «Зелена картка» тепер перевірятиме AI-алгоритм. Жодних зайвих паперів у бардачку.

Навіщо нам це знати зараз? 🤔 Бо світ стає цифровим, і Україна в цьому🇺🇦номер один. Коли зберетеся додому, ви вже будете знати, як працює цей «цифровий щит», щоб кожна хвилина вашої відпустки пішла на зустрічі з рідними, а не на споглядання шлагбаума. 🕛

🔗 Наші платформи:
📷Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian.emigrant
✉️Telegram: https://t.me/UEMontreal
🗳page: https://www.facebook.com/share/g/1AVFzShpfy/?mibextid=wwXIfr
🗳Facebook Group: https://www.facebook.com/share/17c3C94pSW/?mibextid=wwXIfr

Увага шахраї ❗️У мережі поширюється фейкова реклама про нібито “200 грн від monobank за підписку”Ми звернулися в підтрим...
04/18/2026

Увага шахраї ❗️

У мережі поширюється фейкова реклама про нібито “200 грн від monobank за підписку”

Ми звернулися в підтримку, там підтвердили:
❗️жодних таких розіграшів немає 👉 це шахрайство

❌ Не переходьте за посиланнями
❌ Не вводьте свої дані
❌ Не оформлюйте підписки через такі “акції”

04/05/2026

…той самий момент, коли слова стають зайвими... 📹
Просто відчуйте цей масштаб, від перших кроків до вершини Кіліманджаро
кіно, яке б'є прямо в серце...

4 травня, Монреаль, зустрінемось там ♥️

Монреаль, плани на 4 травня навіть не обговорюються 🎬 йдемо в кіно 🍿Народ 🤝 тут анонс підлетів і я зрозумів, що це треба...
04/04/2026

Монреаль, плани на 4 травня навіть не обговорюються 🎬 йдемо в кіно 🍿

Народ 🤝 тут анонс підлетів і я зрозумів, що це треба бачити на власні очі
🔥У Конкордії показуватимуть документалку «Друге Дихання» про наших ветеранів, які на протезах піднялися на саму вершину Кіліманджаро 🏔️🦾

Я як згадаю, як мені іноді важко на Мон-Руаяль зайти після доброго бургера, то ці хлопці взагалі здаються якимись супергероями з Marvel 🦸‍♂️🇺🇦

Крім самого фільму, там буде реальна жива зустріч з Олександром Педаном і головним героєм Владиславом «Шатею»

Можна буде і питання поставити, і селфі на пам'ять зробити, і просто зарядитися цією шаленою енергією ✨📸

Плюс це ще й благодійність, всі гроші з квитків йдуть на реабілітацію наших пацанів через Canada-Ukraine Foundation.

Приходьте 4 травня в J.A. de Sève Cinema (це в Конкордії на 1400 de Maisonneuve Blvd W) о 18:00, а сам фільм стартує о 19:00 ⏰📍
Тільки не тупити довго, бо квитки розлітаються швидше за гарячу випічку в суботу вранці 🥐💨

Квитки на прем'єру 🎫🍿
https://www.eventbrite.ca/e/second-wind-special-film-screening-montreal-tickets-1982529900300

🔗 Наші платформи:
✉️Telegram: https://t.me/UEMontreal
🗳page: https://www.facebook.com/share/g/1AVFzShpfy/?mibextid=wwXIfr
🗳Facebook Group: https://www.facebook.com/share/17c3C94pSW/?mibextid=wwXIfr
📷Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian.emigrant

❗️СТОП ПАНІКА Або як ми всі ледь не посивіли до 31 березня... 🤠Ну що, козаки та козачки в Канаді? Зізнавайтеся, хто сьог...
04/01/2026

❗️СТОП ПАНІКА
Або як ми всі ледь не посивіли до 31 березня... 🤠

Ну що, козаки та козачки в Канаді?

Зізнавайтеся, хто сьогодні зранку валеріаночку пив і штурмував сайт IRCC, бо "все пропало, дедлайн сьогодні"? 😆

💡Коротко для тих, хто в танку (і тих, хто вже випив за упокій свого ворк-перміту) 🤪
Виявляється, панікувати, це наше національне хобі, але цього разу Канада вирішила нас трохи поберегти. Якщо ви відкриєте офіційний сайт (той самий, де ми всі зазвичай бачимо "Internal Server Error"), там чорним по білому:
• Дедлайн для продовження Open Work Permit - 31 березня 2027 року! 🗓️

🔥Так-так, ви не осліпли.
Нам накинули ще цілий рік "вікна", щоб ми спокійно розібралися зі своїми папірцями.

Якщо у вас зараз є діючий ворк-перміт по CUAET вітаю, ви у грі 🎁
Ви можете подаватися на продовження аж до березня 2027-го.

Можна відкласти ноутбук і піти нарешті поїсти путін (той, що з сиром, а не той, що х*йло) 😁

P.S. Всі, хто вже встиг сьогодні відправити заявку і витратити річний запас нервових клітин 🤝 ви герої, тепер можна офіційно відпочивати до 2029-го. 🍺

🔗 Наші платформи:
✉️Telegram: https://t.me/UEMontreal
🗳page: https://www.facebook.com/share/g/1AVFzShpfy/?mibextid=wwXIfr
🗳Facebook Group: https://www.facebook.com/share/17c3C94pSW/?mibextid=wwXIfr
📷Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian.emigrant

Address

Montreal, QC

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Ukrainian Emigrant posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share