05/28/2026
ЕРА БЕЗКОШТОВНИХ СОЦМЕРЕЖ ВСЕ? 🗿
Народ, вчитуйтесь, бо Цукерберг таки вирішив залізти в наші гаманці по-крупному 🧠 Настали часи, коли за звичайний лайк чи перегляд сторіз незабаром доведеться платити.
📱Meta офіційно запускає платну підписку «Plus» для Instagram, Facebook та WhatsApp, об'єднуючи все це діло під одним епічним дахом під назвою Meta One 🛡
Загалом, якщо хочеш повний фарш і нові фішки 💵 готуй кеш щомісяця
Що вони там навигадували 🧐 Тепер за $3.99 на місяць в Інсті та Фейсбуці або за $2.99 у Ватсапі ви отримуєте купу суперздібностей, яких у звичайних смертних не буде.
Наприклад, в Instagram Plus можна буде дивитися, хто переглядав твою сторіз кілька разів (ага, привіт колишнім🤭), шукати людей за списком глядачів, залишати сторіз довше ніж на 24 години і навіть дивитися чужі сторіз анонімно, взагалі не палячись у списку переглядів! 🤫
Таргетувати сторіз можна буде відразу на кілька різних аудиторій, з'явиться якесь ексклюзивне «супер-сердечко ❤️🔥» для реакцій і можливість постити так, щоб твої публікації взагалі не вилазили у стрічці твоїх підписників 🤯
У Фейсбуці обіцяють схожі приколи, а у WhatsApp Plus навалять кастомних тем, унікальних рінгтонів, прокачаних стікерів та купу запінених чатів.
⭐️Більше того, вони беруться навіть за свій ШІ Meta AI.
Він залишиться безкоштовним лише частково, а за складні запити, режим «мислення» та генерацію картинок і відосів теж введуть ліміти та платні тарифи 🤖
🔝Соцмережі стають елітним клубом, де за комфорт треба платити, і це тренд, який уже не зупинити.
Напишіть у коментарях, ви б платили 4 бакси за можливість анонімно дивитися чужі сторіз, чи ну його в баню? 🤔
Обняв, підняв, підкинув 😬 тримаємо руку на пульсі цифровізації, ми на зв'язку 😎
🔗 Наші платформи:
📷Instagram: https://www.instagram.com/ukrainian.emigrant
✉️Telegram: https://t.me/UEMontreal
🗳page: https://www.facebook.com/share/g/1AVFzShpfy/?mibextid=wwXIfr
🗳Facebook Group: https://www.facebook.com/share/17c3C94pSW/?mibextid=wwXIfr