09/06/2015
Znate koji je najveći problem našeg malog mjesta.Ljudi koji zabadaju nos tamo di mu nije misto
Vidjeli ste nekoga: Vidjeli ste nekoga na parkingu(Plivor)? Možda kraj muzeja? U Zavali? Ili možda kraj crkve? Pod orapkom? U Tuzibelju? Kraj križa? Na gradu? Potoku?
Konoba Kod K**e Baje
Vid
Be the first to know and let us send you an email when Spotted: Vid posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.