10/06/2025
🍦 Hivatalosan is elindult a The Magnum Ice Cream Company! 🍦
Talán már többen hallottátok, hogy a jégkrém üzletág kiválik az Unileverből, és egy önálló, még erősebb, még elkötelezettebb márkaként folytatja útját. A The Magnum Ice Cream Company nemcsak a prémium jégkrémek rajongóinak szól, hanem azoknak is, akik hisznek az élvezetekben, a pillanatok megélésében és az igazán különleges élményekben! 🎉
Az új fejezetet méltóképpen ünnepeltük és sok-sok jégkrémes eseményt tartottunk már az évben:
Ice Cream Konferencia – év elején Ice Cream csapatunk összeült, hogy megalapozzák az idei szezont, inspiráló beszélgetések mentén visszatekintettek az elmúlt év eredményeire, megosztották a legjobb tapasztalatokat, és közösen formálták az előttünk álló időszak terveit. Közös célok, új ötletek és természetesen rengeteg jégkrém – így telt az esemény, amely mindenkit feltöltött energiával! 🍨
Week of Joy – hiszünk abban, hogy az igazi öröm közösen megélt pillanatokból fakad! Ezért kollégáink a legmelegebb napokon elindultak, és megajándékozták az irodánk környékén és a Margitszigeten sétálókat a legújabb jégkrém innovációkkal. Megmutattuk, hogyan lehet egyetlen falat hűsítő édességgel mosolyt csalni bárki arcára! 😍
És ez még csak a kezdet – a The Magnum ICC most formálódik, és az előttünk álló lehetőségek izgalmasabbak, mint valaha!