07/11/2019
Kedves kis családaim!❤️
Tudom hogy még korainak tűnik, de mivel már most elég sokan foglaltatok karácsonyi fotózásra🎄🎄 időpontot, ezért gondoltam írok egy kis emlékeztetőt azok számára akik nem foglaltak még😇
Kérlek jelezzétek ha szeretnétek jönni, mert novemberben már nem fogok tudni helyet biztosítani, és azt nem szeretném ha bárki is e miatt maradna le😔köszönöm,Szilvi