24/04/2026
környezet -green
🦁 🐟 🌳 Élő Környezetért Felelős Minisztérium, avagy a fenntarthatóság poltikai kitettségének POZITÍV megnyilvánulása
💚Magam sem gondoltam, hogy ez a hatás ilyen gyorsan fellép. Elég volt hozzá egy hír a döntésről, hogy lesz végre egy felelős, önálló minisztérium. A hír után néhány napon belül megsokszorozódott érdeklődő ügyfeleink száma, akik mind hozzánk, a Luko-Green Kft.-hez fordultak a különböző fenntarthatósági szabályozásokkal kapcsolatosan, hogy segítsünk, dolgozzunk együtt. Más lett a hangnem, más a megközelítés, más a motiváció.
POZITÍV ➕
💚Örülünk. Nem a hurráoptimista, most-majd-minden-szuper-lesz megközelítésben, hanem tényleg.
❓ MIÉRT?
Mert az látjuk, halljuk, tapasztaljuk, hogy:
- nem a muszáj vezérli ügyfeleinket, nem hangzik el már az elmúlt években még "klasszikusnak" számító mondat, hogy "mi ez a ....?", hanem fellépett egy POZITÍV kíváncsiság, egy VALÓDI érdeklődés
- az üzenet "fentről" máris átjött: FONTOS a fenntarthatóság - megerősítést nyertek a szereplők, hogy EZ A JÓ IRÁNY!
- a vállalkozások HISZNEK abban, hogy a JOGKÖVETŐ magatartás visszanyeri megbecsültségét
Szóval ÖRÜLÜNK. 💚
Sok munka, sőt nagyon sok munka vár a leendő minisztériumra, de OPTIMISTÁK vagyunk.
‼️ Ha "csak" egy hír a felelős állami szervezet létrejöttéről ekkora POZITV hatással van a piacra, a szereplőkre, akkor minden okunk megvan az OPTIMIZMUSRA. ‼️
✅ MI pedig itt vagyunk és leszünk.
SEGÍTÜNK a TE vállalkozásodnak is ezen az úton, legyen a fenntarthatóság egésze, stratégiai vonulata vagy bármely részletszabályozás, EPR, CBAM, EUTR, EUDR és hasonlók.
Luko-Green.
Valódi. Fenntartható. Érték. 💚 💙 🧡