15/06/2026
Wracamy z pierwszej rundy Pucharu Wawelskiego Smoka ze złotym medalem w kategorii PCC! 🔥
Zawody składały się z sześciu ciekawych i wymagających torów, które pozwoliły sprawdzić szybkość, celność, opanowanie oraz umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu.
Ogromne brawa należą się organizatorom ZSD za świetnie przygotowane zawody. Sędziowie i cała obsługa stanęli na naprawdę wysokim poziomie, dzięki czemu rywalizacja przebiegała sprawnie, bezpiecznie i w bardzo dobrej atmosferze. Dziękujemy również sponsorowi zawodów sklepowi Knieja Kraków za wsparcie wydarzenia! 👏
Najbardziej cieszy nas jednak to, że w zawodach wystartowały również osoby regularnie uczestniczące w treningach Krakowskiej Klamki i poradziły sobie naprawdę dobrze! To najlepszy dowód na to, że systematyczne treningi, zaangażowanie i konsekwentna praca przynoszą efekty.
Każde zawody są nie tylko okazją do rywalizacji, ale przede wszystkim cenną lekcją. Zauważamy swoje błędy, wiemy, nad czym musimy jeszcze popracować i wracamy na treningi bogatsi o kolejne doświadczenia. Nie zatrzymujemy się analizujemy, poprawiamy i rozwijamy się dalej. 💪
Kolejna runda już 4 lipca. Wrócimy jeszcze lepiej przygotowani i ponownie damy z siebie wszystko!
Do zobaczenia na torach!
Wsparcie naszej wyprawy Strzelnica Big Gun Kraków Legion Klub Kolekcjonersko Sportowy
W komentarzu link do nagrań z przebiegów
Autor zdjęć Piotr Goryjowski