13/06/2026
Bieszczadzka stolica to... oczywiście Gmina Ustrzyki Dolne❗️🏞⛰️ Piękne zielone rejony, masa psich łap i merdających ogonków oraz nieskończona energia aktywnych psiarzy po raz kolejny zagościł w tych malowniczy stronach podczas Pucharu Polski w dogtrekking.com.pl 🐕🦺🐕🏃♀️🏃🐶🏆🇵🇱
Wnuk - Burmistrz Ustrzyk Dolnych