09/06/2025
"Представете си една ситуация, разхожда се човек из дебрите на собствените си знания като обучител и от една пряка - хоп!!!- изскача Добри!
И като се почне... не само си връхлетял Добри (или той теб), ами се откриват нови светове...
Практиката беше много яко предизвикване, уж много се знаем, а беше изненада и огромна емоция да се потопим в тези сесии. И тук, тъкмо си мислим, че познаваме този Добри, изведнъж изскача човек, който не си виждал...
Добри води мега яките рефлексии, не щади, не се мотае, говори с много искреност и загриженост, за това е полезно. От къде тази енергия, от къде това нещо, не е обяснимо. Че после има сили и по улиците да се разхожда... Добри :)
Събрали сме се с Добри вече ние и по стар български обичай ви каня да обсъдим този, който го няма - Иво ;) Преди да започнем с обсъждането на Иво, моля да останете с включени микрофони и камери... така е добре.
Благодаря ви, сега можем да преминем към обсъждането.
Иво както ти клати главата и вика- "да, да, разбирам, така е", изведнъж казва нещо, което въпреки, че "да, да" и "така е" ти държи влага и е тема за размисъл още няколко седмици. Внася нюанс във всичко, ако има някой, който да примирява две противоположности, това е той.
Искам да благодаря специално на Иво за предварителните срещи и за това, че направи обучението такова, че да ни надгради, да продължи от там откъдето сме стигнали.
И още нещо за нашия контекст и как го бяхте проучили- впечатлих се от количеството видеа, които бяхте изгледали от наши сесии. Ние сами не се търпим понякога, а вие бяхте вложили време и ни бяхте изгледали. Добри ни цитираше, използваше казуси от реални наши случки и това беше огромен плюс, за да се потопим в конкретика.
Ще си позволя да го кажа от наше име- за толкова години опити да си намерим качествено обучение, в крайна сметка се случи. И то благодарение на готовността ви да го направите безвъзмездно и с много усилия за нас!
Благодарим ви!"
Позволяваме си да споделим обратната връзка от този специален и за нас проект - подкрепата на организации, които допринасят за добруването на нашето общество!
Благодарим ви #Заедновчас за доверието, отдадеността ви, ентусиазма и желанието за учене, с които работихте! За нас бе огромно удоволствие!
#Заедновчас #училищезапример