17/11/2019
Spousta práce, co je vidět - ENGEL!
V posledních měsících jsme intenzivně pracovali pro našeho kaplického klienta, společnost ENGEL.
Dokončili jsme pro něj na klíč vytvořený showroom ve velešínské škole, který jsme měli tu čest představit za účasti hejtmanky Jihočeského kraje Ivany Stráské.
V pátek jsme vydali již pátý ENGEL magazín. Ve spolupráci s mnoha zaměstnanci tak vznikl neskromně nejlepší, 52 stránkový lifestylový magazín, plný příběhů lidí z této firmy. Tentokrát významně zaměřen na ženy, které zde pracují.
Dokončili jsme dalších několik filmů, které prezentují práci zaměstnanců společnosti nebo činnost učňovského střediska. Například:
https://bit.ly/33SLrUQ
https://bit.ly/376mkQe
Vytvořili jsme celou řadu PR výstupů a intenzivně se připravujeme na velké finále, vánoční večírek s podtitulem Letem, světem, ENGELem.
A v neposlední řadě jsme už zahájili přípravu na velkou oslavu 20 let společnosti. Těšíme se na 12. 6. 2020!