10/02/2015
Doporučuji si přečíst tento článek a zamyslet se nad tím, zda-li je nutné pojištění vaší domácnosti nebo ne ;) Za mě rozhodně ano.
http://www.novinky.cz/finance/361132-pojistena-neni-v-cesku-polovina-domacnosti.html
Pojištění rodinného domu, bytu nebo domácnosti je v západní Evropě takřka samozřejmostí. V Česku je ale podle údajů pojišťoven bez pojištění stále téměř každá druhá domácnost a každý třetí rodinný dům.