Vahdon yritystalo

Vahdon yritystalo Toimisto-ja varastotiloja Vahdon keskustassa.

06/03/2026
Lämpimästi tervetuloa Ihastuun Vahdon uuteen hiushuoneeseen 1.12. alkaen!Sijaitsemme Vahdon yritystalon toisessa kerroks...
26/11/2025

Lämpimästi tervetuloa Ihastuun Vahdon uuteen hiushuoneeseen 1.12. alkaen!

Sijaitsemme Vahdon yritystalon toisessa kerroksessa. Parkkipaikat löytyvät talon edestä.

Ajanvaraus on auki
varaa.timma.fi/ihastuhiushuone

-Satumaarit 🩷

Ihastu hiushuone avaa ovensa Vahdon yritystalossa 1.12. Satumaarit tuo taloon taidokkaat hiuspalvelut laadukkain tuottei...
09/11/2025

Ihastu hiushuone avaa ovensa Vahdon yritystalossa 1.12.
Satumaarit tuo taloon taidokkaat hiuspalvelut laadukkain tuottein.

Ajanvaraus on jo auki ja nettisivut rakentuvat hiljalleen valmiiksi.

Satumaarit toivottaa kaikki lämpimästi tervetulleeksi Ihastuun!

www.ihastuhiushuone.fi

https://varaa.timma.fi/ihastuhiushuone

☎️044 242 6339

Onko sinulla tai yritykselläsi tarvetta toimistolle/varastolle? Tarvitsetko tilaa kokouksille tai kursseille.Vahdon yrit...
15/09/2025

Onko sinulla tai yritykselläsi tarvetta toimistolle/varastolle? Tarvitsetko tilaa kokouksille tai kursseille.

Vahdon yritystalo on Vahdon keskustassa (Vahdontie 1500) sijaitseva vanha kunnantalo. Vuokraamme toimitiloja lyhyeen ja pidempään käyttötarkoitukseen. Meiltä löytyy myös sali jonka voi vuokrata vaikka tunniksi kerrallaan.

Jos kiinnostuit ota rohkeasti yhteyttä.
Janne 040 042 5979 tai
Petri 040 767 4437

Vahdon yritystalon kesäpuuhat. Pientä pintaremonttia ja ikkunanpesua😎🌞
07/07/2025

Vahdon yritystalon kesäpuuhat. Pientä pintaremonttia ja ikkunanpesua😎🌞

Vahdon yritystalon väki toivottaa kaikille oikein mukavaa juhannusta!🌼
20/06/2025

Vahdon yritystalon väki toivottaa kaikille oikein mukavaa juhannusta!🌼

Tervetuloa ÄänimaljarentoutukseenVahdon yritystalolle (Vahdon vanha kunnantalo)To 8.5.2025 klo 18–19Ti 20.5.2025 klo 18–...
20/03/2025

Tervetuloa Äänimaljarentoutukseen
Vahdon yritystalolle (Vahdon vanha kunnantalo)

To 8.5.2025 klo 18–19
Ti 20.5.2025 klo 18–19

Ryhmään mahtuu 11 henkilöä kerralla.

Ota mukaasi jumppamatto/alusta, viltti ja pieni tyyny. Villasukat ja lämpimät mukavat vaatteet.
Muutama alusta ja viltti löytyy paikanpäältä.
Ilmoittautumiset ja
lisätiedot 040 0431983 mielellään iltaisin, viikonloppuisin tai viestillä.

Tunnin hinta 13 €/h. Maksu käteinen tai MobileyPay

Äänimaljarentoutus on syvärentoutusmenetelmä, jossa käytetään soivia maljoja luomaan harmonisia ääniä ja värähtelyjä.

Voi auttaa:
• Rentoutumaan ja vähentämään stressiä
• Parantamaan unenlaatua
• Helpottamaan kehon jännitystiloja
• Tasapainottamaan mieltä ja tunteita

Kenelle ei suositella:
• Jos sinulla on sydänsairaus, sydämentahdistin
• Jos sairastat syöpää ja sinulla syöpähoidot vielä käynnissä.
• tai olet raskaana

Soile

Osoite

Vahdontie 1500
Rusko
21310

Puhelin

+358451039588

Nettisivu

Hälytykset

Tiedä ensimmäisenä ja anna meille oikeus lähettää sinulle sähköpostitse uutisia ja promootioita Vahdon yritystalo :ltä. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä muihin tarkoituksiin, ja voit perua milloin tahansa.

Ota Yhteyttä Yritys

Lähetä viesti Vahdon yritystalo :lle:

Jaa

Kategoria