Nova Strom

Nova Strom Η Nova Strom προσφέρει απο το 2003, υψηλής ποιότητας στρώματα

Η Nova Strom προσφέρει από το 2003 υψηλής ποιότητας στρώματα και μαξιλάρια κατασκευασμένα από αμιγώς οικολογικά υλικά. Η φιλοσοφία της εταιρίας είναι να παρέχει καινοτόμα προϊόντα και υπηρεσίες, οι οποίες θα βελτιώσουν την ποιότητα ύπνου των πελατών της

Η ζωή του σύγχρονου ανθρώπου γίνεται όλο και πιο απαιτητική, αφήνοντάς του ελάχιστο χρόνο για ξεκούραση και χαλάρωση. Ο ήρεμος και άνετος ύπνος γ

ίνεται, επομένως, αδήρρητη ανάγκη. Η Nova Strom σας παρέχει τη δυνατότητα να επιλέξετε το κατάλληλο για εσάς στρώμα, τόσο από πλευράς ποιότητας ύπνου όσο και από οικονομικής πλευράς

Η επιμονή της εταιρίας στην παροχή υψηλής ποιότητας προϊόντων σε συνδυασμό με την ευαισθησία της εταιρίας για την προστασία του περιβάλλοντος, έχουν ως αποτέλεσμα τα προϊόντα της Nova Strom να προσφέρουν απόλυτη ξεκούραση και χαλάρωση, ικανοποιώντας έτσι και τους πιο απαιτητικούς πελάτες μας.

🛏️ Αλλάξτε στρώμα... αλλάξτε διάθεση!✨ Ποιοτικός ύπνος για όλη την οικογένεια📍 17ο χλμ. Θεσσαλονίκης – Εδέσσης📞 2310 701...
11/06/2026

🛏️ Αλλάξτε στρώμα... αλλάξτε διάθεση!

✨ Ποιοτικός ύπνος για όλη την οικογένεια

📍 17ο χλμ. Θεσσαλονίκης – Εδέσσης
📞 2310 701935
🌐 novastrom.gr

➡️ Επισκεφθείτε το κατάστημά μας!

Το υπνοδωμάτιο που ονειρεύεσαι ξεκινά από εδώ. ✨Minimal μεταλλικό κρεβάτι 160x200 με πλήρες πακέτο:✔️ Στρώμα Bonnel✔️ Κρ...
10/06/2026

Το υπνοδωμάτιο που ονειρεύεσαι ξεκινά από εδώ. ✨

Minimal μεταλλικό κρεβάτι 160x200 με πλήρες πακέτο:
✔️ Στρώμα Bonnel
✔️ Κρεβατόξυλα
✔️ 2 μαξιλάρια

💰 Τελική τιμή: 499€

Άνεση, ποιότητα και στυλ σε μία προσφορά.

#κρεβάτι #στρώμα #υπνοδωμάτιο #προσφορά

08/06/2026
🛏️ Εκεί που η ποιότητα συναντά την πραγματική ξεκούραση…Στη δική μας βιοτεχνία δημιουργούμε χειροποίητα στρώματα με υλικ...
29/05/2026

🛏️ Εκεί που η ποιότητα συναντά την πραγματική ξεκούραση…

Στη δική μας βιοτεχνία δημιουργούμε χειροποίητα στρώματα με υλικά υψηλής ποιότητας και προσοχή σε κάθε λεπτομέρεια, για έναν ύπνο όπως τον αξίζετε.

✨ Στρώμα Nova Latex X-stream Air 28cm
✔️ 100% φυσικό λάτεξ
✔️ Χειροποίητη κατασκευή
✔️ Πλενόμενο κάλυμμα
✔️ Άριστη στήριξη σώματος & μοναδική αίσθηση άνεσης

🛌 Κρεβάτι Irini
Minimal σχεδιασμός και κομψότητα που ταιριάζει σε κάθε υπνοδωμάτιο.

📍 Στην έκθεσή μας θα βρείτε μεγάλη ποικιλία από στρώματα και κρεβάτια, έτοιμα να τα δοκιμάσετε από κοντά και να επιλέξετε αυτό που σας ταιριάζει καλύτερα.

Επιλέγω σωστά, κοιμάμαι καλύτερα 💙

#ΧειροποίηταΣτρώματα BedroomGoals

24/12/2025

🎄 Καλές Γιορτές από τη Nova Strom!
Σας ευχόμαστε υγεία, αγάπη και έναν πραγματικά ξεκούραστο ύπνο.
Ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σας! 💫

25/11/2025

🖤🎉 Η Black Friday ήρθε και… δεν κοιμάται!
Έως -40% σε στρώματα, κρεβάτια, μαξιλάρια & αναστρώματα!

Premium κατασκευή, εργονομική στήριξη και ποιότητα που αντέχει στον χρόνο — τώρα σε τιμές Black Friday

✔️ Ορθοπεδικά & Ανατομικά στρώματα
✔️ Premium μαξιλάρια για κάθε τύπο ύπνου
✔️ Αναστρώματα για άμεση ανανέωση άνεσης
✔️ Κρεβάτια & σιομιέδες υψηλής αντοχής
✔️ Εγγύηση ποιότητας

📍 17ο Χλμ. Π.Ε.Ο. Θεσσαλονίκης–Εδέσσης, Στροφή Αγ. Αθανασίου, 57003 Άγιος Αθανάσιος

☎️2310 701 935

Μόνο για λίγες ημέρες. Προλάβετε τις προσφορές

22/11/2025

Όλα τα προϊόντα Candia μπορείτε να τα βρείτε στο κατάστημα μας.

Σας προσκαλούμε να έρθετε και να δοκιμάσετε την άνεση και εξαιρετική ποιότητα που περιγράφουμε!

📍Που θα μας βρείτε;

Η Nova Strom βρίσκεται στο 17ο Χλμ.

Θεσσαλονίκης-Εδέσσης, Στροφή Αγίου Αθανασίου, στη Θεσσαλονίκη.

☎️ Για την καλύτερη εξυπηρέτηση σας, επικοινωνήστε και στο 2310701935.

Καλό Πάσχα με υγεία και αγάπη!
20/04/2025

Καλό Πάσχα με υγεία και αγάπη!

Η ομάδα της Nova Strom σας εύχεται Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!Ευχόμαστε αυτές τις Άγιες Μέρες να γεμίσουν το σπίτι σας...
17/04/2025

Η ομάδα της Nova Strom σας εύχεται Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα!
Ευχόμαστε αυτές τις Άγιες Μέρες να γεμίσουν το σπίτι σας με φως, αγάπη και ξεκούραση.
Σας ευχαριστούμε που μας εμπιστεύεστε.
Συνεχίζουμε με συνέπεια να φροντίζουμε τον ύπνο και την άνεσή σας!



#ΚαλήΑνάσταση #ΚαλόΠάσχα

Address

17χλμ. Θεσ/νίκης-Εδέσσης , Άγιος Αθανάσιος
Thessaloníki
57003

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00

Telephone

+302310701935

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Nova Strom posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Nova Strom:

Share