20/06/2018
Pogodili ste, bili smo u Dinoparku! Prije nego smo se uputili kod prijatelja, koji su ranije bili, rapitali smo se kako im je bilo, da li su zadovoljni, u kojem mjesecu ići, gdje jesti i da smo ih poslušali ne bi niti otišli. Većina iz nekog razloga nije bila zadovoljna. No, kako je David veliki ljubitelj dinosaura, nije bilo nećemo ići, samo kad idemo jer čeka ovaj park od prošlog ljeta. Karte nisu jeftine, ali nekako sam vjerovala da neće biti bačene pare. I nisu, mi smo pobili sve one koji su rekli ‘ne’ Dinoparku. Neki dinosauri su uistinu ofucani i mogli bi ih srediti, ali djeca to ne vide. David je uvjeren kako je jedan dinosaur kandže izgubio u borbi, nismo mu ni pokušali objasniti da se ofucao. U ovo doba godina možete jahati konje, družiti se s patuljastim kozama, gađati lukom iz strijele, pucati iz puške (jedina aktivnost koja se dodatno naplaćuje mislim 50 kn znog izgubljenim metaka), a u ponudi je i samoposlužni luna park za najmlađe. Posvuda su dinosauri, otisci, kosti, jaja, pa pauci i krokodili. Ovo je stvarno park za mene, komentirao je mladi gospodin u jednom trenutku, a uistinu i je jer on voli sve sto je tamo. Ako se odlučite, ponesite najmanje tri litre vode, imate li klinca u kolicima uzmite voće, grickalice i sendviće. U njihovoj areni, gdje se predstave održavaju dva p**a dnevno, trenutno imate dok u blizini, ali izvan ograđenog parka imate restorane. Mi smo imali namjeru ručati/večerati, ali smo se s klincima toliko nahodali (ostali smo do zatvaranja 🙈) da bi morali i sobu iznajmiti, pa smo lagano umorni odlučili produžiti doma i naručiti pizzu 😀🍕
Da li je tko od vas bio? Kakvi su dojmovi? Ako imate dvojbi i pitanja, javite se...bilo je komantara da je u parku vruće, a iskreno nama je bilo ugodno jer je 80% staza natkriveno šumom, kavu smo pili u šumi (slika gdje naša beba otkopava kosti 😉) i da, ovo nije reklama, nismo dobili ništa besplatno, u parku nemaju pojma da smo bili tamo 😘 @ Dinopark Funtana