03/06/2021
Sziasztok!
Ismét megkérek minden vendégemet, hogy BETEGEN MEGFÁZVA VAGY HA ÚGY ÉRZI HOGY BETEG NE GYERE!
Akin észreveszem, hogy beteg SZÓ NÉLKÜL KIZAVAROM!!! Nem érdekel semmilyen kifogás!
Ha már rám nem vagytok tekintettel legalább a kislányomra legyetek!!! Megértéseteket köszönöm!