Glant Attila

Glant Attila Ha jó a párkapcsolata, vagy esetleg vannak nehézségek a párjával, vagy ne adj Isten romokban fekszik a kapcsolata, akkor hasznos tanácsokat találhat itt.

Házaspároknak, pároknak segítek egyensúlyba hozni kapcsolatukat, hogy ezáltal boldogabban élhessenek egymással! Mindannyian magunkban hordozzuk egy kiegyensúlyozott párkapcsolat fenntartásának a tudását, néha használjuk is ezt a tudást. De akkor miért nem harmonikus mindenkinek a kapcsolata? Azért, mert nem tudatosan használjuk a meglévő tudásunkat. Ezen az oldalamon próbálok gondolatébresztő írás

okat közzétenni, amik segítségével tudatosabbak lehetünk párkapcsolatainkban. Ha úgy gondolja, hogy ismerőseinek is hasznos lenne az oldalam, akkor megköszönöm, ha ajánlja nekik illetve megosztja cikkeimet.

"Kutatások igazolják, hogy az az ember, akit valaki gyakran a karjába zár, magához ölel, a szívéhez szorít, kevésbé frus...
25/09/2024

"Kutatások igazolják, hogy az az ember, akit valaki gyakran a karjába zár, magához ölel, a szívéhez szorít, kevésbé frusztrált, kevésbé szorong, a félelemérzete csökken.
Az ölelés oldja a stresszt!
A szerelmesek azért szárnyalnak, mert átlagosan négyszer több érintést, ölelést, simogatást adnak egymásnak, mint a többi ember.

Virginia Satir pszichológus szerint
napi négy ölelés kell a túléléshez,
nyolc a szinten tartáshoz
és tizenkettő a gyarapodáshoz.

Érdemes tehát elgondolkodnunk azon, mi hány ölelést adunk és hány ölelést kapunk naponta?
Az érintésben hihetetlen erő lakozik.
Összeolvasztja az embereket, ledönti a közöttük lévő falakat, jobban mint bármi más, és mindannyian reagálunk rá.
Az érintésben energia van, csodát tévő energia.
Az érintés a szeretet egyik legerősebb megnyilvánulása, amely legyőzi a gátlásokat és megerősíti a kapcsolatokat."

Elég csak mondani?Te mit gondolsz erről?
09/09/2023

Elég csak mondani?
Te mit gondolsz erről?

Néha van, hogy nem egyértelmű a szakember javaslata... Minden viccnek a fele igaz!☝️😊25 éves házasság után egy pár a psz...
21/09/2022

Néha van, hogy nem egyértelmű a szakember javaslata... Minden viccnek a fele igaz!☝️😊

25 éves házasság után egy pár a pszichológusnál.
Miután a pszichológus megkérdezte őket, hogy mi a gond, a nő egy hosszadalmas, szenvedélyes és szívtépő listát zokogott el a szakembernek az elmúlt 25 év összes létező problémájáról. Csak mondta, mondta: elhanyagolás, bensőségesség hiánya, üresség, magányérzet, szeretethiány s egy egész lista a soha ki nem elégített érzelmi igényeiről, melyeket ki kellett bírnia házasságának eddigi szakaszában.
A szakember miután végighallgatta a listát, felállt, körbejárta az íróasztalát, majd egy hatalmas szenvedélyes csókkal magához ölelte az asszonyt.
A nő elhallgatott, s mint akit elkábítottak, szótlanul leült.
A pszichológus a férjhez fordult és így szólt:
- "Látja, erre van szüksége a feleségének, hetente legalább háromszor! .... Meg tudja tenni?"
A férj gondolkodott egy kicsit, majd válaszolt:
- "Nos, el tudom hozni önhöz hétfőnként és szerdánként, de péntekenként horgászok"
😀

www.parkapcsolategyensuly.hu

DE SOHASEM LESZ OLYAN, MINT TE… 🙏🏻❤️Ha egy férfi vonzónak talál, vonzódni fog hozzád, és kész: a szimpátia, a szeretet é...
12/06/2022

DE SOHASEM LESZ OLYAN, MINT TE… 🙏🏻❤️

Ha egy férfi vonzónak talál, vonzódni fog hozzád, és kész: a szimpátia, a szeretet és a nemi vágy megmagyarázhatatlan, nincs köze semmilyen külsőséghez.

Ha egy FÉRFI nem látja meg benned a NŐ-t, akkor hiába fogysz, hízol, vagy szépítkezel, lehetsz bármennyire dekoratív, soha nem fogsz tetszeni neki.

Hát ne akarj másmilyen lenni, mint amilyen vagy! Mert lehet valaki csinosabb nálad, lehet valaki okosabb, vagy fiatalabb, de sohasem lesz olyan, mint TE.

A megfelelő ember az akinek, pontosan azért tetszel, mert nem vagy olyan, mint más, a valódi énedet fogja értékesnek találni!

Minél közelebb kerül hozzád, annál jobban fogsz neki tetszeni és minél jobban beléd szeret, annál szebbnek fog látni téged, napról napra… anélkül, hogy változnál.

- A. J. Christian

❗️Ha tetszett, köszönöm, hogy megosztod!🙏

Kinek mi a véleménye erről a gondolatról?🤔
10/05/2022

Kinek mi a véleménye erről a gondolatról?🤔

Szívmelengető képek...❤️Amikor választasz, próbáld meg a megfelelőt választani ♥️Vajon mi a tartós, szeretetben gazdag p...
16/12/2021

Szívmelengető képek...❤️

Amikor választasz, próbáld meg a megfelelőt választani ♥️

Vajon mi a tartós, szeretetben gazdag párkapcsolatok titka? 🤔

Ki mit gondol erről?

Hűség? Fájdalom? Csalódás? Boldogság? Vagy..? 🤔
06/10/2021

Hűség? Fájdalom? Csalódás? Boldogság? Vagy..? 🤔

Szuper volt a mai nap! Az időjárás is kegyes volt hozzánk!🙏Köszönöm minden résztvevőnek, hogy megtisztelt a bizalmával!🙏...
11/09/2021

Szuper volt a mai nap! Az időjárás is kegyes volt hozzánk!🙏

Köszönöm minden résztvevőnek, hogy megtisztelt a bizalmával!🙏

Remélem tudtam valami pluszt adni, amivel jobbá tehetik a kapcsolatukat!

Mégy egyszer köszönöm mindkét tréningem résztvevőinek és a szervezőknek ezt a napot!
Köszönöm!🙏

Többször megkerestek már (főleg hölgyek) azzal a helyzettel kapcsolatban, hogy nagyon megromlott a kapcsolatuk a párjukk...
10/09/2021

Többször megkerestek már (főleg hölgyek) azzal a helyzettel kapcsolatban, hogy nagyon megromlott a kapcsolatuk a párjukkal, és hogy Ő mindent megtesz azért, hogy jobbra forduljon a helyzetük, de nem sok sikerrel. Többen már bele is fáradtak a rengeteg, hónapok, vagy akár évek óta folyó próbálkozásba.
Mikor párokkal beszélgetek hasonló helyzetről, sokszor kiderül, hogy a másik fél is így érzez. Ebben az esetben legtöbbször az derül ki, hogy nem érzi magát szeretve egyik fél sem, mert nem azt kapja a másiktól, amire szüksége lenne (Erről itt is írok: http://parkapcsolategyensuly.hu/a-szeretet-es-a-borso/)
Ahhoz, hogy egy ilyen mély helyzetből kikerüljön egy kapcsolat, ahhoz mind a két embernek akarnia kell. Ebben az esetben van csak esély arra, hogy kikerüljenek a mélypontról.
Azonban, ha csak az egyik fél akarja, akkor nagyon nehéz helyzet alakul ki, mert a feladat szinte egy szélmalom harc.
Ugyanis egy párkapcsolatot csak két ember tud fenntartani, de véget vetni egy is elég!
Nehéz helyzetben mindig érdemes egy pártatlan szakértő segítségét kérni!🙏

Ki mit gondol erről a témáról? Ki hogy próbálta már helyrehozni a kapcsolatát?

Sziasztok!Egy ideje nem posztoltam, de most újult erővel folytatom, amit elkezdtem.És hogy egyből egy jó hírrel szolgálj...
29/08/2021

Sziasztok!

Egy ideje nem posztoltam, de most újult erővel folytatom, amit elkezdtem.
És hogy egyből egy jó hírrel szolgáljak, két ingyenes, interaktív tréninget is fogok tartani szeptember 11-én Debrecenben, a Nagyerdőn a Street Training szervezés keretében.

Akit érdekel, az a alábbi oldalon tud időpontot foglalni az eseményemre, vagy a többi tréner valamely előadására:
https://www.streettraining.hu/debrecen-2021

Nagyon korlátozott a létszám, így érdemes sietni. Egy-egy előadásra 18 fő tud regisztrálni.

Két fontos témát hozok:

- 10 órától "A párkapcsolati kommunikáció két oldala" címmel tartok tréninget. Beszélgetünk arról, hogy miért van az, hogyha mondok valamit a páromnak, ő azt támadásnak veszi. Mi ennek az oka? Hogy lehetne úgy elmondani ugyanazt, hogy ne vegye támadásnak a párunk.

- 12 órától a sérelmekről beszélgetünk. Milyen sérelmeket élnek meg a párok? Miért jönnek fel újra és újra egy kapcsolatban? Hogy lehet kezelni ezeket a sérelmeket?

Mindkét téma sarkalatos pontja a párkapcsolatoknak. Ha úgy gondolod, hogy szeretnéd jobbá tenni a kapcsolatodat, vagy csak tanulni, fejlődni szeretnél, regisztrálj, jelentkezz a nevemnél és gyere el!

Szeretettel várlak benneteket!

Glant Attila

Schobert Norbi párkapcsolati tévedése! A párkapcsolatok vége, ahogy Norbi látja… Schobert Norbert a tagnapi videobejelentkezésével kiverte a biztosítékot nem csak a nőknél, hanem nagyon sok férfinál is a hozzászólások… Tovább olvasom 2020-01-20 2020-02-15Blog, Egyéb, Párkapcs...

Kinek mi a véleménye erről a Popper Péter gondolatról?Kíváncsian várom a gondolataitokat. Írjátok le bátran!🙏"Amíg megma...
28/08/2021

Kinek mi a véleménye erről a Popper Péter gondolatról?

Kíváncsian várom a gondolataitokat. Írjátok le bátran!🙏

"Amíg megmarad a gyűlölet, amíg az egykori partnerek átmennek az utca másik oldalára, ha szembejön a másik, addig hiába váltak el, hatalmuk van egymás felett. De hosszabb-rövidebb idő múltán eljöhet a nap, amikor egy reggel meglepődve úgy ébrednek fel, hogy könnyebb lett a szívük. Elmúlt belőle ez a feszültség. Most már találkozhatnak, akár együtt kávézhatnak, beszélgethetnek. Ettől kezdve szabadok! És most már valóban van hely az életükben igazi új kapcsolatoknak az eddigi bosszúviszonyok és önvigasztalások helyett. A romos háznak teljesen össze kell dőlnie, hogy új épülhessen a helyén."

(Fotó: wikipedia)

Cím

Hatvan Utca
Debrecen
4024

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Glant Attila új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Glant Attila számára:

Megosztás

Kategória