13/12/2022
Kedves Ügyfeleink!
Ismét elérkezett az év vége,és végre egy kicsit elvonulhatunk a zajos hétköznapokból. Az idén is december 20-a az utolsó munkanapunk, aztán mi is teljes gőzzel várjuk az Ünnepeket. 2023.január 3-tól vár Benneteket Renike a bérszámfejtéssel. A csapat többi tagja még egy picit rápihen az év végére, és teljes létszámban 9-én leszünk. Addig is pihenjetek Ti is, egyetek sok-sok beiglit, és ajándékozzátok meg egymást rengeteg szeretettel, és minden földi jóval.
Kívánunk Nektek nagyon boldog Karácsonyt és Újesztendőt, és bízunk benne, hogy találkozunk JÖVŐRE VELETEK UGYANITT kicsit frissebben!
Évi,Gabi,Renike,Gergő és Zsolti🥂