01/12/2025
Ki vagyok én? A vállalkozás során, az önismeret is elengedhetetlen.
Már középiskolában is töltöttünk ki személyiségi teszteket és a későbbi tanulmányaim során is. Egyetemen elengedhetetlen volt, főleg pszichológián és az azzal kapcsolatos óráinkon. Az első, amit megtanultunk, hogy ez is egy eszköz, csak egy támpont, ami visszacsatolást ad számunkra, elgondolkodtat saját magunkkal kapcsolatban. (Ha nagyon el akar mélyülni benne valaki, akkor vegye igénybe szakember segítségét.)
Nem csak tanácsadásokon szokott ez a téma előkerülni, hanem saját magam is megcsinálom pár havonta valamelyiket a sok közül. Azt, hogy épp melyiket az attól függ mi vezérel, milyen célom van vele.
Ma ezt csináltam meg, mert csak kíváncsi voltam milyen eredménye lesz. :)