09/05/2026
Šiandien kartu su visa Lietuva keliaujame su Camino Lituano🥳👌🏻
Gausus būrys žygeivių susirinko, sulaukėme 76 dalyvių, iš Pakruojo miesto ir rajono, Panevėžio, Radviliškio! 🎊
Žygeivius pasveikino ir išlydėjo Pakruojo rajono savivaldybė/Pakruojis district municipality vicemerė Simona Lipskytė, taip pat atvyko Camino lituano kelio organizacijos narė Virginija Kazlauskienė.
Dalyviams buvo įteikti sertifikatai, dalyvius Camino Lituano kelyje lydės Pakruojo gidai gidė Aušra Rukiene.
Žygeivius pasitiksime - kavinėje “Trys berneliai”, kur jų lauks šiltas sultinys ir kibinai🥳
Ačiū, kad dalyvaujate ir aktyviai leidžiate laiką!
Šis žygis yra “Žygių maratono” dalis, kviečiame dalyvauti ir kituose žygiuose, daugiau informacijos: https://www.pakruojis.lt/naujienos/23/konkursas-pakruojo-zygiu-maratonas-2026-atrask-judejima-pazink-pakruojo-krasta-laimek-prizus:12397