08/03/2014
Mamy nadzieję, że miałyście bezwypadkowy dzień kobiet !
Przyjmujemy wnioski o odszkodowania od pań za stracone złudzenia i niespełnione marzenia :) i od panów też a nie przepraszam panowie jeżeli uwierzyliście w „ nie musisz nic szykować na dzień kobiet bo nie obchodzę” to teraz sami sobie jesteście sobie winni i sami sobie z tym radźcie ;)