02/02/2026
Nie 5, nie 10, nie 20 a 22 lata nam dzisiaj stuknęło 🙂
Dokładnie 22 lat temu, 2 lutego powołałem (Adam Jaworski) moją hurtownię opakowań adam-pol.com.pl 🙂 a ponieważ parę dni temu minęło 12 lat od pożaru, to świętuję i 22 lata od założenia firmy i 12 od cudownego ocalenia i powstania niemal jak "Fenix z popiołu" ;)
Dziękuję WSZYSTKIM: Rodzinie, Współpracownikom, Przyjaciołom, Znajomym, Klientom i Dostawcom za te wszystkie lata! To wszystko jest DZIĘKI WAM (Stowarzyszenie Dzięki Wam, też miało tu swoje początki :) )!