Ona i On Consulting Ślubny

Ona i On Consulting Ślubny Strona jest poświęcona firmie Ona i On Consulting Ślubny. Firma zajmuje się organizacją zaręczyn, ślubów, wesel i innych imprez okolicznościowych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w organizacji swojego ślubu, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Na początek zapraszamy na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie w wygodnym dla Was miejscu. Zapoznamy Was szerzej z naszą bogatą ofertą oraz wspólnie omówimy wszystkie elementy. Przedstawimy listę potrzebnych dokumentów związanych ze ślubem, realnie określimy budżet całego przyjęcia oraz ogólną koncepcj

ą wesela. Drugie spotkanie to czas, na przedstawienie propozycji kosztorysu uroczystości oraz harmonogram prac związanych z przygotowaniem tej najważniejszej dla Was chwili. Podczas takiego spotkania podpisujemy także umowę. Docieramy do momentu, w którym teoria zamienia się w praktykę – rozpoczynamy organizację ceremonii. Od tej chwili jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jesteśmy od tego, by odpowiedzieć na wszelkie pojawiające się pytania i rozwiać rodzące się po drodze wątpliwości. Liczba konsultacji równa będzie Twoim potrzebom, co więcej możesz swobodnie przyglądać się naszej pracy, mając na nią realny wpływ. I nadszedł ten WIELKI DZIEŃ…

W dniu uroczystości, już od samego świtu, czuwać będziemy nad tym, by każdy element ślubnej układanki dopiąć na ostatni guzik, zdejmując z Pary Młodej ciężar pamiętania o drobiazgach. Pracujemy nad tym, by zrealizować wszystkie plany, poczynając od organizacji przestrzeni sali, kończąc na dekoracji i najdrobniejszych elementach. Z odpowiednią starannością dbamy o perfekcyjny makijaż i fryzurę Panny Młodej. Sprawujemy także pieczołowitą opiekę nad dostawą wszystkich zamówień. Dzięki temu Wy i przybyli goście możecie przeżyć ten wyjątkowy dzień, skupiając się na tym, co ważne – na bezpiecznej, niezapomnianej zabawie do białego rana.

04/03/2016

Tosia oczywiście powiedziała "tak". Ze łzami w oczach i z dygoczącymi dłońmi, ale był to najpiękniejszy moment w jej życiu. Postanowili pobrać się w maju, więc na przygotowania nie mieli zbyt dużo czasu. 4 miesiące to krótki okres, aby zorganizować wspaniałą uroczystość, która będzie wyjątkowa, niezapomniana oraz, na której oni sami jak i goście, będą się cudownie bawili. Tomek chciał, żeby wesele odbyło się na polu golfowym, Tosi marzył się ulubiony zespół muzyczny... Zabiegani, zakochani, ciężko było im skupić się na dopinaniu wszystkich spraw. Termin ślubu zbliżał się nieubłaganie, a para coraz gorzej dawała sobie radę z organizacją. Postanowili zatrudnić konsultantów ślubnych. Od tamtej pory oboje przestali martwić się czy ich historia zakończy się happy endem. Wszelkimi formalnościami zajmował się ich główny pomocnik, ale mogli też liczyć na wsparcie innych pracowników firmy, gdzie każdy specjalizował się w innej sferze, a razem tworzyli świetny zespół. Tosia mogła skorzystać z rad stylistki i makijażystki. Także dzięki kontaktom organizatorów udało się wynegocjować niższe ceny z niektórymi podwykonawcami, jak i spełnić życzenia, które na pozór wydawały się niemożliwe. Narzeczeni zaoszczędzili czas, pieniądze oraz nerwy.
Ślub i wesele jak z bajki... takie najczęściej komentarze padały od rodziny i przyjaciół państwa młodych. Oni sami czuli się komfortowo, spokojnie i szczęśliwe. Przeżyli niewątpliwie dzień, który do końca życia będą wspominać jako najlepszą zabawę...

06/02/2016

Tosia chodziła na dół, Tomek chodził na górę i tak przez trzy miesiące chodzili do siebie codziennie. Widywali się w przerwie na lunch, wieczorami, rano przed pracą. Oboje bardzo zajęci, ale też bardzo zakochani, więc każdego dnia znajdywali chwilę, żeby pobyć razem w ich idealnym świecie. Świecie, gdzie byli tylko we dwoje, gdzie nie było problemów i gdzie mogli cieszyć się po prostu swoją obecnością. Wszystko było piękne, romantyczne, nierealne wręcz. Kochali się tak, jak jeszcze żadne z nich nie kochało i oboje byli pewni, że już nie będą potrafili kochać drugi raz tak mocno. Oczywiście, bywały cięższe chwile, kiedy sprzeczali się o głupoty i odkrywali swoje wady. Jednak akceptowali siebie nawzajem w 100% i problemy rozwiązywali od razu, bez zbędnych kłótni. Tosia, która nie wierzyła nigdy w instytucję małżeństwa i uważała ją bardziej jako inwestycję finansową, zaczęła w głębi duszy marzyć o pięknej, białej sukience i wystawnym przyjęciu dla najbliższych. Nie zdradzała się ze swoimi fantazjami przed Tokiem nie chcąc go przestraszyć lub sprawić, żeby poczuł się osaczony.
Zbliżały się walentynki, Tomek chciał, aby to pierwsze ich wspólne święto Tosia zapamiętała do końca życia. Myślał nad czymś nieoczywistym, romantycznym, nastrojowym i pięknym. Wiedział, którą restauracje Tosia lubiła najbardziej, wiedział jakie lubiła kwiaty, ale nie chciał być sztampowy. Postanowił więc przygotować dla niej niespodziankę, do której jednak sama będzie musiała dotrzeć. Zostawił jej 25 wskazówek (tyle ile każde z nich miało lat). Każda wskazówka była oznaczona różowym goździkiem, a obok leżała koperta z kolejną zagadką i podpowiedzią do następnego etapu. Tosia bawiła się świetnie, była zachwycona pomysłowością Tomka i bardzo podobały jej się podchody, które zorganizował. Zagadki dotyczyły ich związku, chwil, w których czuli się doskonale. Dwudziesty piąty punkty znajdował się w ich ulubionej kawiarni niedaleko domu, gdzie spotykali się na lunch. Poza Tomkiem nikogo tam nie było, wszędzie rozstawione były świeczki, a na każdym stoliku stało w ramce inne ich wspólne zdjęcie. Tosia jak tylko tam weszła wzruszyła się do łez. W tle słyszała ich wspólną piosenkę, do której pierwszy raz zatańczyli. Gdy tylko weszła do kawiarni, Tomek zaczął mówić.
- Kochanie, skoro dotarłaś tutaj, to oznacza, że zapamiętujesz wspólne momenty ze mną, a skoro zapamiętujesz je tak dokładnie, to musisz mnie kochać. Mam nadzieję, że kochasz mnie choć w połowie, tak jak ja kocham Ciebie. Znamy się zaledwie 4 miesiące, a ja czuje się jakbym znał Cię całe życie. Dajesz mi radość, spokój, uśmiech każdego dnia i chciałbym dzielić już każdy dzień do końca swoich dnu z Tobą. Czy… wyjdziesz za mnie?

01/02/2016

Był sobie Tomek i była sobie Tosia. Tomek - dwudziestopięcioletni, zapracowany biznesmen z IQ dużo powyżej przeciętnej - od 5 lat mieszka w nowoczesnym i wyposażonym w siłownię, basen, salon SPA i wykwintną restauracje apartamentowcu. Tosia - piękna, urocza i czarująca pani prawnik - mieszkała dwa piętra nad Tomkiem. Pech chciał, że ta dwójka nigdy nie nacisnęła jednocześnie tego samego przycisku do windy, nigdy nie zderzyli się pływając, ani nie wpadli na siebie na siłowni. Gdyby jednak takie zdarzenie miało miejsce, Tosia na pewno zwróciłaby uwagę na nieziemsko przystojnego Tomka o nieziemsko przyciagających oczach. Tomek za to nie mógłby oderwać wzroku od idealnej figury Tosi i jej uśmiechu. Niestety nigdy się nie spotkali. Tomek był zapracowany, nie w głowie mu były kobiety, a już tym bardziej związek. Nie myślcie jednak, że był samotny. Tomek to dusza towarzystwa. Zawsze żartobliwy, kontaktowy i uśmiechnięty. Tosia także sama, lecz nie samotna. Jej kontakty z mężczyznami nie wyglądały najlepiej. Zawsze bardzo emocjonalnie podchodziła do związków i to ją później raniło. Dlatego stała się w stosunku do płci przeciwnej bardzo ostrożna, nigdy nie postępowała pochopnie.
Pewnego dnia przyjaciółka Tosi zaprosiła ją na imprezę z okazji Halloween. Jak się okazało, miała być to bardzo ważna impreza w jej życiu. Tego samego dnia, Tomka zaprosiła na tę imprezę koleżanka z pracy, z którą spotkał się kilka razy na drinka. Nie chciał tam iść, tak samo jak nie chciał kolejny raz iść na drinka z tą koleżanką. Zgodził się jednak pójść pod namową kolegi. Miał dość słuchania o tym, że "mógłby sobie w końcu kogoś znaleźć". Tosia i Tomek zobaczyli się pierwszy raz przez maskę jednak oboje zwrócili uwagę na sposób w jaki tańczyli. Była to ich wspólna pasja. Tomek podszedł pierwszy, przedstawił się i zaczęli rozmawiać, rozmawiali tak całą noc. Jak duże było ich zdziwienie, kiedy okazało się, że mieszkają w tym samym miejscu. Następnego dnia poszli na spacer i na kolejny i tak chodzili codziennie. Po kilku tygodniach oboje byli już pewni, że TO co ich spotkało, to nie przelotna znajomość...

Walentynki, to taki piękny i pełen uśmiechu dzień, idealny moment, żeby spędzić ze sobą romantyczny wieczór, wyznać rzec...
17/01/2016

Walentynki, to taki piękny i pełen uśmiechu dzień, idealny moment, żeby spędzić ze sobą romantyczny wieczór, wyznać rzeczy, których boimy się powiedzieć na co dzień. Często jednak 14 lutego przynosi naszej drugiej połówce rozczarowanie. Panie oczekują od swoich mężczyzn kreatywności, czułości, niespodzianek… Panowie niestety nie zawsze, mimo najszczerszych chęci, wiedzą jak zaimponować swoim partnerkom i jak uczynić je najszczęśliwszymi kobietami na ziemi. Walentynki to z pewnością okazja do zaręczyn. Oczywiste jest, że muszą być one perfekcyjnie przygotowane oraz dopasowane do przyszłej wybranki, aby zapamiętała ten dzień do końca życia. Najważniejsze jest, żeby miejsce i nastrój wywołały w kobiecie same pozytywne odczucia, a przyszły pan młody czuł się swobodnie i pewnie. Nie da się zaplanować uniwersalnych zaręczyn. Wydarzenie to musi być idealnie dopasowane do pary. Warto spędzić trochę czasu na udekorowanie miejsca np. wspólnymi zdjęciami, ustaleniem playlisty z piosenkami, które para razem słucha czy zaproszenie najbliższej rodziny i przyjaciół. Niektórzy mężczyźni życzą sobie pokazu sztucznych ogni, inni wolą oświadczyć się wśród chmur, zorganizować pokaz taneczny lub zaprosić ulubiony zespół muzyczny. Wszystko jest możliwe i wykonalne potrzeba tylko trochę czasu, kreatywności oraz zaangażowania.

Wyjątkowy dzień zaślubin ma być dla pary Młodej spełnieniem marzeń. Zapewne zastanawiają się państwo gdzie zorganizować ...
11/01/2016

Wyjątkowy dzień zaślubin ma być dla pary Młodej spełnieniem marzeń. Zapewne zastanawiają się państwo gdzie zorganizować wesele, aby nie było one sztampowe. Coraz częściej tradycyjna forma ślubu w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego odchodzi w zapomnienie, na rzecz oryginalniejszych propozycji. Wybór wyjątkowego miejsca sprawi, że uroczystość będzie niezapomniana dla pary i jej gości. Realizacja takich niekonwencjonalnych pomysłów, to specjalność naszej agencji. Aby marzenia panny młodej z dzieciństwa stały się rzeczywistością, wystarczy jedynie odrobina fantazji, odwagi i szaleństwa. Koncepcji jest nieskończenie wiele... na statku, pod wodą, w powietrzu, na dachu wieżowca lub w całkowitej dziczy. Młodych ogranicza jedynie Urzędnik Stanu Cywilnego, który musi wyrazić zgodę na zawarcie małżeństwa w danym miejscu. Urzędnicy jednak są w tej kwestii coraz bardziej otwarci na propozycje. Ostatnio bardzo popularne stały się uroczystości w plenerze, np. nad jeziorem czy w ogrodzie pełnym kwiatów. Nasz piękny, polski krajobraz daje pole do popisu w tej kwestii. Wiele urokliwych zakątków znajdziemy na Mazurach. Możliwości jest mnóstwo, ale najważniejsze, aby to para czuła się swobodnie i szczęśliwie.

Dekoracje sali weselnej, kościoła jak i stroju państwa młodych mogą pięknie dopełniać różnego rodzaju kompozycje kwiatow...
02/11/2015

Dekoracje sali weselnej, kościoła jak i stroju państwa młodych mogą pięknie dopełniać różnego rodzaju kompozycje kwiatowe. Zaskakujące, niesztampowe, oryginalne, pomysłowe, a zarazem dopasowane do konwencji całego przyjęcia – takie cechy powinny posiadać każde dobrze dobrane rozwiązania florystyczne. Na rynku pojawia się coraz więcej nowych firm, które swoimi pomysłami, zgodnymi z najnowszymi trendami w tej dziedzinie, zadziwiają gości, jak i Młodych. Piękne dekoracje dodają kościołowi uroku, sali weselnej klasy, a parze młodej subtelności oraz piękna. Dlatego też należy się dokładnie zastanowić nad konwencją, kolorystyką oraz ilością kwiatów, które uczynią każdy ślub słonecznym, bez względu na pogodę.
Wiele firm zajmujących się wykonywaniem takich dekoracji, najpierw przygotowuje kilka projektów dla państwa młodych. Specjaliści ci zajmują się w doborem kolorów jak i często podsuwają godne uwagi pomysły i rozwiązania, które można wykorzystać w przyszłości.
Przypominamy również o naszych spotkaniach dla Narzeczonych!!!
- Poznań (06.11.15r.)
- Szczecin (13.11.15r.)
- Katowice (20.11.15r.)
- Wrocław (27.11.15r.)
Chętne pary prosimy o zgłaszanie się pod postem lub w formie mailowej czy telefonicznej, z równoczesnym podaniem miejsca zamieszkania.
Ona i On Consulting Ślubny
502 483 607

Wybór Odpowiedniej Sali Weselnej !! Ciąg Dalszy !!Niektóre domy przyjęć pobierają opłaty za wniesienie własnego trunku n...
26/10/2015

Wybór Odpowiedniej Sali Weselnej !! Ciąg Dalszy !!

Niektóre domy przyjęć pobierają opłaty za wniesienie własnego trunku na salę. Zimne napoje to również ważny temat. Pytanie jest oczywiste, czy są wliczone w cenę, czy osobno. Zazwyczaj jest to cena ok. 4/5 zł za napój. Lepiej się dowiedzieć, czy jest to kwota za 0,2 l czy za 0,5 l, bo to jest istotna różnica. Następna sprawa, to dekoracja sali. Wliczona w cenę, jeśli tak, to co wchodzi w dany pakiet. Pomyślmy, nad skromnym przybraniem sali, ale za to dekoracją światłem, które nadają niesamowitych kolorów i piękny wystrój wnętrza
Jeżeli wesele zaplanowaliśmy na dwa dni, zobaczmy, czy wybrane miejsce dysponuje pokojami hotelowymi. Jeżeli wybrani goście są z bardzo daleka, po co męczyć ich dodatkową podróżą, lub zabierać do własnego domu. To ma być nasz dzień, ale i noc. Przy wynajęciu pokoju w jego cenę wchodzi śniadanie oraz darmowy pokój dla nowożeńców. Po co zamartwiać się dojazdem i sprzątaniem, kiedy następnego dnia możemy wypoczęci wyjść do gości.
Po wejściu na salę zwróćmy uwagę na temperaturę wnętrza. Zdarza się i to dosyć często, że podczas upałów właściciele oszczędzają na klimatyzacji. Otwierają okna oraz drzwi i myślą, ze sprawa rozwiązana. W porze jesiennej czy zimowej oszczędzają na ogrzewaniu. Przez co trzeba siedzieć w kurtkach a dania są podawane prawie zimne. Chyba mają nadzieję, że alkohol i tańce rozgrzeją gości na tyle, że nie odczują chłodu bijącego od ścian i płytek.
Kelnerzy i kelnerki muszą współpracować z orkiestrą! Różne wykwintne dania, czy tort są podawane w asyście orkiestry, dlatego tak ważny jest przepływ informacji między tymi członkami załogi. Do tego miły kelner, uśmiechnięty, dbający o to, aby na stole zawsze było czysto i pełno to prawdziwy skarb.
W Internecie możemy dzisiaj znaleźć wszystko. Poszukajmy opinii o danym obiekcie, poczytajmy, może kilka spraw nas zainteresuje.
-----------------------------------------------------------------------------------
OSTATNI DZWONEK!
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie chętne Młode Pary na bezpłatne konsultacje ślubne organizowane w największych miastach Polski. Na spotkaniach będziemy doradzać Młodym jak unikać błędów przy organizacji ślubu czy wesela, udzielać podstawowych rad oraz inspirować pary niekonwencjonalnymmi pomysłami na przyjęcie.
Spotkania odbędą się w:
- Krakowie (30.10.15r.)
- Poznaniu (06.11.15r.)
- Szczecinie (13.11.15r.)
- Katowicach (20.11.15r.)
- Wrocławiu (27.11.15r.)
Chętne pary prosimy o zgłaszanie się pod postem lub w formie mailowej czy telefonicznej, z równoczesnym podaniem miejsca zamieszkania.
Ona i On Consulting Ślubny
502 483 607

Zazwyczaj po zaręczynach przychodzi czas na zawarcie związku małżeńskiego. To odpowiedni moment, aby ustalić datę ślubu ...
21/10/2015

Zazwyczaj po zaręczynach przychodzi czas na zawarcie związku małżeńskiego. To odpowiedni moment, aby ustalić datę ślubu i wyruszyć na poszukiwanie odpowiedniej sali weselnej, ponieważ wraz z nią w parze idzie jedzenie, parkiet oraz dobra zabawa. Zanim podpiszemy umowę przemyślmy kilka kwestii.
Po pierwsze, lokalizacja. Jeśli sala weselna jest blisko Urzędu Stanu Cywilnego, goście bez problemu kawałek się przejdą. Inna sprawa, kiedy nasz wybór pada na salę oddaloną o kilka/kilkanaście kilometrów. Musimy w takim razie zapewnić gościom dojazd, a więc wynająć autobus.
Po drugie, musimy przemyśleć ile mamy gości, dzięki temu nie będziemy tracić czasu na szukanie nieodpowiedniego miejsca. Jeśli sala będzie za mała, goście weselni będą czuć się niekomfortowo, zawstydzeni bliskością obcych ludzi. Za duża doprowadzi do tego, że będą musieli do siebie krzyczeć. W pomieszczeniu musi znaleźć się także miejsce dla orkiestry, najlepiej jeśli będzie to podwyższenie, na którym będą stały instrumenty. Muzycy, fotograf, kamerzysta, wszyscy także muszą siedzieć, jeść oraz pić, nie zapomnijmy o tym. Ważne też jest obejście wokół miejsca przyjęcia. Często można usłyszeć od znajomych, że wolą salę jedynie z małym tarasem, dla zaczerpnięcia powietrza, ponieważ ogród k**i spacerami, a co za tym idzie, goście nie będą bawili się na sali.
Parkiet weselny, to miejsce wszelkich zabaw i tańców. Dobrze, jeżeli możemy wejść i sami przetestować podłogę. Jeśli jest śliska, już z góry wiemy, że z dobrej zabawy nici. Do tego panie najczęściej mają szpilki, co jeszcze bardziej utrudnia tańce na śliskim parkiecie. Miejsce do tańczenia nie powinno być w centrum, pomiędzy stolikami. Goście muszą czuć odrobinę swobody. Jeżeli mamy możliwość poprośmy, aby przygaszono światła na parkiecie podczas tańców.
Kolejną kwestią, ale bardzo ważną jest jedzenie, od którego zależy całe przyjęcie. Zazwyczaj po wejściu na salę od razu jesteśmy głodni i czekamy na pyszny obiad. Jeśli nikt nie zaspokoi naszego pragnienia, wtedy stajemy się marudni i nie mamy chęci na nic innego, jak pójście do domu. Tak przynajmniej dzieje się w większości przypadków. Mamy wgląd do całego menu, więc wybierajmy rozsądnie. Ustalmy ile chcemy posiłków ciepłych, ile zimnych, przekąsek oraz o której porze chcemy, aby je wydano. Coraz częściej możemy zakosztować menu degustacyjnego, a więc wypróbować, czy warto inwestować w tę wybraną salę. Zapytajmy również, czy tort oraz ciasta są wliczone w cenę, czy jednak musimy sami o to zadbać.

W kolejnym artykule opiszemy nieco więcej "bankietowych możliwości"
-----------------------------------------------------------------------------------
OSTATNI DZWONEK!
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie chętne Młode Pary na bezpłatne konsultacje ślubne organizowane w największych miastach Polski. Na spotkaniach będziemy doradzać Młodym jak unikać błędów przy organizacji ślubu czy wesela, udzielać podstawowych rad oraz inspirować pary niekonwencjonalnymmi pomysłami na przyjęcie.
Spotkania odbędą się w:
- Krakowie (30.10.15r.)
- Poznaniu (06.11.15r.)
- Szczecinie (13.11.15r.)
- Katowicach (20.11.15r.)
- Wrocławiu (27.11.15r.)
Chętne pary prosimy o zgłaszanie się pod postem lub w formie mailowej czy telefonicznej, z równoczesnym podaniem miejsca zamieszkania.
Ona i On Consulting Ślubny
502 483 607

Jakże ważny jest wygląd, ubiór, każdy najdrobniejszy szczegół w stylizacji ślubnej! Tego jedynego dnia należy czuć się i...
07/10/2015

Jakże ważny jest wygląd, ubiór, każdy najdrobniejszy szczegół w stylizacji ślubnej! Tego jedynego dnia należy czuć się i prezentować idealnie. Zostanie to uwiecznione na zdjęciach, jak i we wspomnieniach, do końca życia. Dlatego też nasza firma pomoże dobrać odpowiedni strój dla Pary Młodej, w którym oboje będą dobrze się czuć oraz wyglądać. Z wielką przyjemnością podzielimy się z państwem swoimi pomysłami oraz postaramy się zainspirować do wyboru swojej, niepowtarzalnej stylizacji ślubnej.
W dzisiejszych czasach wygląd Pary Młodej jest dużo bardziej swobodny. Najważniejsze jest, aby to właśnie Młodzi czuli się pięknie, wygodnie i zgodnie z własnymi upodobaniami. Zabawa kolorami, formą, krojem, a nawet długością sukni, może być niezwykle kreatywna i inspirująca. Stroje, jak i wygląd pani i pana młodego, powinny w 100% odzwierciedlać ich osobowości. Stylizacja musi także być perfekcyjnie dopasowana do konwencji ślubu oraz wesela. Tym właśnie m.in. zajmuje się konsultant ślubny – inspiracją, fachową pomocą, doradztwem, aż w końcu perfekcyjnym wykonaniem i realizacją.
-----------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcieliby państwo zaznajomić się z naszymi usługami, jak i BEZPŁATNIE zasięgnąć porady dotyczącej organizacji zaręczyn, wesela czy ślubu, serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas spotkania dla par, które odbędą się we wszystkich największych miastach.
- Warszawie (16.10.15r.)
- Łodzi (23.10.15r.)
- Krakowie (30.10.15r.)
- Poznaniu (06.11.15r.)
- Szczecinie (13.11.15r.)
- Katowicach (20.11.15r.)
- Wrocławiu (27.11.15r.)
Chętne pary prosimy o zgłaszanie się pod postem lub w formie mailowej czy telefonicznej, z równoczesnym podaniem miejsca zamieszkania.
Ona i On Consulting Ślubny
502 483 607

04/10/2015

Uprzejmie przypominamy !!
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie chętne młode pary na bezpłatne konsultacje ślubne organizowane we wszystkich największych miastach Polski. Na spotkaniach będziemy doradzać Młodym jak unikać błędów przy organizacji ślubu czy wesela, udzielać podstawowych rad oraz inspirować pary niekonwencjonalnymi pomysłami na przyjęcie.
Spotkania odbędą się w:
- Warszawie (16.10.15r.)
- Łodzi (23.10.15r.)
- Krakowie (30.10.15r.)
- Poznaniu (06.11.15r.)
- Szczecinie (13.11.15r.)
- Katowicach (20.11.15r.)
- Wrocławiu (27.11.15r.)
Chętne pary prosimy o zgłaszanie się pod postem lub w formie mailowej czy telefonicznej, z równoczesnym podaniem miejsca zamieszkania.
Ona i On Consulting Ślubny
502 483 607

Okrągłe kontra prostokątne stoły Coraz częściej goście na weselach usadzeni są przy okrągłych stołach. Moda ta oczywiści...
28/09/2015

Okrągłe kontra prostokątne stoły

Coraz częściej goście na weselach usadzeni są przy okrągłych stołach. Moda ta oczywiście przyszła do nas z zachodu i odsuwa na bok tradycyjne prostokątne ułożenie. Zanim jednak popędzimy na salę, aby zażyczyć sobie takich wspaniałości, rozważmy kilka za i przeciw.
Po pierwsze, okrągłe stoły zajmują dużo miejsca, dlatego przy wyborze tej opcji musimy wziąć pod uwagę dużą salę. Nikt przecież na własnym ślubie nie chce przepychanek. A właśnie takie mogą się pojawić, ponieważ kelnerzy doniosą napoje, czy ciasteczka, jednak reszta jedzenia musi znaleźć się na tzw. szwedzkim stole. Musimy pomyśleć o tym, ile z naszych gości to osoby starsze, którym wcale nie będzie podobał się pomysł z ciągłym wstawaniem od stołu. Dekoracja na samym środku stołu musi być dobrana w taki sposób, aby nie przysłaniała widoku na pozostałych gości.
Po drugie, przy takim stole jesteśmy w stanie usadzić od 8-12 gości. I tutaj musi zadziałać nasza inteligencja oraz znajomość całej bliższej i dalszej rodziny. Kto z kim ma siedzieć, oto podstawowe pytanie. Goście muszą czuć się swobodnie w swoim towarzystwie, tak, aby mieli o czym rozmawiać przez najbliższe godziny. Nie każdemu może nasz wybór usadzenia odpowiadać. Potrzebne nam będą winietki, aby każdy wiedział gdzie siedzi.
Po trzecie, okrągłe stoły dobrze sprawdzają się na kameralnym weselu w eleganckim stylu, jeśli jednak gości jest dużo i wszyscy czekają na dzikie tańce, najlepiej usadzić ich tradycyjnie.
Zalety również mamy. Okrągłe stoły ułatwiają kontakt z innymi osobami, a więc goście ze strony pana młodego i pani młodej będą mogli się bliżej poznać.
Klasyczne prostokątne stoły nadal w Polsce mają wielu zwolenników.
Niewątpliwie usadzimy przy nich taką liczbę gości, jaka nam się zamarzy. Stoły te, możemy ustawić jak chcemy. Mogą stać obok siebie lub też możemy poprosić o ustawienie w tzw. podkowę. Środek sali zrobi nam się wtedy pusty a dzieci na pewno się z tego ucieszą. Ułatwi to także wychodzenie. Młoda para będzie widoczna dla wszystkich.
Po drugie, dekoracja na tym stole może być taka, jaka nam się spodoba. Nie ma ryzyka, że jest za mało miejsca, a goście się nie zobaczą.
Po trzecie, jedzenie może być podane na stołach. Miejsca jest wystarczająco, aby pomieścić wszystkie dania i smakołyki, co na pewno stanowi wygodę dla osób starszych.
Wady również się znajdą.
Para młoda wraz z rodzicami siedzi zawsze na samym środku. Trzeba pomyśleć, kogo usadzimy najdalej i nie poczuje się tym urażony. Zamiast przypisywać miejsca poszczególnym osobą możemy wcale tego nie robić i zaufać naszym gościom. Sami usadzą się tak, jak będą chcieli i kogo najbliżej będą chcieli.
-----------------------------------------------------------------------------------
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie chętne młode pary na bezpłatne konsultacje ślubne organizowane we wszystkich największych miastach Polski. Na spotkaniach będziemy doradzać Młodym jak unikać błędów przy organizacji ślubu czy wesela, udzielać podstawowych rad oraz inspirować pary niekonwencjonalnymi pomysłami na przyjęcie.
Spotkania odbędą się w:
- Warszawie (16.09.15r.)
- Łodzi (23.09.15r.)
- Krakowie (30.09.15r.)
- Poznaniu (06.09.15r.)
- Szczecinie (13.09.15r.)
- Katowicach (20.09.15r.)
- Wrocławiu (27.09.15r.)
Chętne pary prosimy o zgłaszanie się pod postem lub w formie mailowej czy telefonicznej, z równoczesnym podaniem miejsca zamieszkania.
Ona i On Consulting Ślubny
502 483 607

Witamy Serdecznie !Po krótkiej przerwie zapraszamy na przesłuchanie pierwszego z serii wywiadów społecznych, dotyczących...
15/09/2015

Witamy Serdecznie !
Po krótkiej przerwie zapraszamy na przesłuchanie pierwszego z serii wywiadów społecznych, dotyczących tematyki ślubnej.Tym razem zapytaliśmy polaków, jak wyglądać mają ich wymarzone zaręczyny.
Zapraszamy co obejrzenia!

https://www.youtube.com/watch?v=nVto_RYsRP8
-----------------------------------------------------------------------------------
Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie chętne młode pary na bezpłatne konsultacje ślubne organizowane we wszystkich największych miastach Polski. Na spotkaniach będziemy doradzać Młodym jak unikać błędów przy organizacji ślubu czy wesela, udzielać podstawowych rad oraz inspirować pary niekonwencjonalnymmi pomysłami na przyjęcie.
Spotkania odbędą się w:
- Warszawie (16.09.15r.)
- Łodzi (23.09.15r.)
- Krakowie (30.09.15r.)
- Poznaniu (06.09.15r.)
- Szczecinie (13.09.15r.)
- Katowicach (20.09.15r.)
- Wrocławiu (27.09.15r.)

Chętne pary prosimy o zgłaszanie się pod postem lub w formie mailowej czy telefonicznej, z równoczesnym podaniem miejsca zamieszkania.

Ona i On Consulting Ślubny

502 483 607 www.jedynachwila.pl

Skorzystajcie z pomocy konsultanta ślubnego. Zdajcie się na jego doświadczenie i cieszcie się perfekcyjnie zorganizowanym, niezapomnianym weselem

Adres

Bytom
41-908

Telefon

502483607

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ona i On Consulting Ślubny umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Ona i On Consulting Ślubny:

Udostępnij