04/06/2024
Dziś na warsztatach w Anielski Młyn bawiliśmy się w malowanie światłem :)
Wyszły serduszka, krokodyl, Bałwanek, Kotek oraz rózne napisy :)
Nasza najmłodsza 6cio letnia warsztatowiczka dawała nam wyzwania , chętnie fotografowała duzymi i małymi aparatami i pomagała nam malować różne wzory :)
Co najważniejsze tego typu zdjęcia udało się nam również uzyskać na smartfonach uczestników.
Bardzo serdecznie zapraszam , na naszych warsztatach bawimy się fotografią i zadania które wykonujemy dają wiele frajdy .
Każdy wtorek o 16:00 w klubie Anielski Młyn