24/04/2018
Oświadczenie ProviderHR w związku z pomówieniami ze strony WindykujKomornika oraz kampamią oszczerstw skierowaną w naszą stronę:
Uprzejmie informujemy, iż osoby które porzuciły stanowisko pracy, zostały zwolnione na skutek powtarzających się absencji lub samodzielnie ukończyły pracę mogą odebrać swoje wynagrodzenie w siedzibie Agencji Pracy, w której były zatrudnione (adres do wiadomości zainteresowanych).
Jest to zgodne z ustawodawstwem czeskim, które wymaga osobistego podpisania ukończenia stosunku pracy.
Nasza firma nie posiada żadnych zaległości w stosunku do jakiejkolwiek z osób, za wyjątkiem 2 (dwóch) których to roszczenia wynoszą odpowiednio 150 i 50 złotych i nie przekraczają kosztów transportu poniesionych przez Firmę.
Jednakże, polubownie zdecydowaliśmy się uregulować domniemane zaległości płatnicze w następnym okresie rozliczeniowym.
Zmuszeni przez powtarzające się oszczerstwa, zdecydowaliśmy się na publiczną publikację postu.
ProviderHR.