06/05/2026
Regularnie zaglądam do firm kurierskich czy są tańsze wysyłki i dziś zobaczyłam, że DPD ma wysyłkę do automatów w cenie 9 PLN! Bardzo spoko cena więc jeśli wpadło Wam coś w oko, a zbliża się Dzień Matki, to zapraszam, zachęcam:)
Będę nudna ale zachęcam też do zmian w kolczykach, można je miksować jeśli np podoba Wam się góra z jednych a dół z innych-bardzo proszę, ja zamienię.
Nie masz dziurek w uszach? No problemo, większość da się przerobić tak by zamontować je na adapterach do klipsów.
Masz tunele? Kółka z gładkim zapięciem i wiszące na nich elementy będą pięknie dyndać w tunelu:)