03/10/2015
Drugi zjazd jesiennej edycji czas zacząć.
Przed nami moduł METODY SZKOLENIOWE. Pod wodzą Krzysztofa Brocławika rozpoczynamy szlifowanie profesjonalnych kompetencji trenerskich. Będą metody, będzie podejście do prowadzenia szkoleń oraz elementy projektu szkoleniowego.
Wieczorem czeka nas pierwsze w tej edycji seminarium: "Mentoring trenerski", które poprowadzi Nina Dragosz.
Będzie merytorycznie, intensywnie i inspirująco :)
Tymczasem wspanialej soboty dla Wszystkich !