27/02/2026
Już za kilka dni wyjeżdżam do Zielonej Góry, gdzie razem z Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego pracować będziemy nad promocją szlaków kulinarnych województwa lubuskiego. Przed nami intensywny czas rozmów i planowania działań na 2026 rok. Tak, aby jeszcze lepiej pokazywać lokalne smaki, producentów i kulinarne historie regionu. Już wkrótce podzielę się efektami naszej pracy! 🍇