09/01/2026
Nowy rok 🗓️ nabrał już tempa, ale zanim całkiem pochłoną nas kolejne wyzwania, warto na chwilę się zatrzymać i spojrzeć wstecz. ⬅️
Rok 𝟮𝟬𝟮𝟱 był dla nas intensywny i pełen wyzwań. Dużo pracy, ambitne projekty, niejedna kawa wypita w biegu, ale też wiele momentów, które pokazały, jak dużo można osiągnąć dzięki zaangażowaniu i współpracy. 🏅 𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆 𝗱𝗼 𝗸𝗿𝗼́𝘁𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗽𝗼𝗱𝘀𝘂𝗺𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 tego, co wspólnie udało nam się zrealizować w minionym roku.
🇪🇺 𝗙𝘂𝗻𝗱𝘂𝘀𝘇𝗲 𝗨𝗘:
Kontynuujemy realizację projektu: „𝗔𝗸𝘁𝘆𝘄𝗻𝗶 𝗯𝗲𝘇 𝗯𝗮𝗿𝗶𝗲𝗿 𝗜𝗩" – wspólnie z PUP Malbork przyjęliśmy do projektu 9️⃣1️⃣ uczestników, podpisaliśmy 3️⃣0️⃣umów stażowych i zrealizowaliśmy 2️⃣8️⃣ szkoleń zawodowych dla 4️⃣1️⃣ osób‼️
Rozpoczęliśmy realizację kolejnych projektów:
💠„Wzmocnienie potencjału Malborskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego”, w ramach którego podnosimy swoje kwalifikacje i kompetencje, wybudowaliśmy cudowną wiatę edukacyjną oraz zdobyliśmy certyfikat ISO! 📜
💠„Koordynacja zdeinstytucjonalizowanych usług społecznych w powiecie malborskim” (partnerstwo z Miastem Malbork) – w ramach którego dostosowaliśmy nasz budynek do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – mamy m.in. podjazd oraz wyremontowane toalety. Niedługo ruszy oferta dla Was! ♿
💠„EKO-misja II. Bakterie na ratunek” w partnerstwie z lokalnymi instytucjami, realizujemy kolejną odsłonę ekologicznej inicjatywy skierowanej do dzieci i młodzieży z powiatów malborskiego i nowodworskiego. 🌎🍃
Pozyskaliśmy środki na realizację projektów, które rozpoczynają się z początkiem 2026r:
💠„Siła równych szans!” – zaoferujemy Wam wsparcie psychologiczno-społeczne indywidualne i grupowe, szkolenia zawodowe, pośrednictwo pracy, szkolenia dla pracowników i pracodawców! 👩🏼💼
💠„Akademia rozwoju kompetencji i umiejętności” – w rezultacie, min. 160 osób uzyska kompetencje! 👨🏼💻🔥
Z sukcesem zakończyliśmy:
💠„BALANS - adaptacja do życia zawodowego” w ramach którego podnieśliśmy komfort naszej pracy. 🛠️
No i … przymierzamy się do pisania dla Was kolejnych projektów! 😊
👨🎓 𝗔𝗸𝗮𝗱𝗲𝗺𝗶𝗮 𝗣𝗲𝗱𝗮𝗴𝗼𝗴𝗮:
💠 Studia podyplomowe, licencjackie i magisterskie w 2025 roku podjęło 1️⃣2️⃣1️⃣ nowych studentów.
💠 Z pozytywną oceną studia ukończyło 1️⃣2️⃣7️⃣ osób i uzyskało upragnione kwalifikacje.
👩🏫 𝗔𝗸𝗮𝗱𝗲𝗺𝗶𝗮 𝗝𝗲̨𝘇𝘆𝗸𝗼́𝘄 𝗢𝗯𝗰𝘆𝗰𝗵:
💠 Nasza kadra lektorska zaliczyła małe przetasowania i od września mamy na pokładzie 8️⃣ fantastycznych lektorów. 🤩
💠 W czerwcu 2025 naukę zakończyło 2️⃣0️⃣ grup językowych, czyli aż 1️⃣1️⃣6️⃣ kursantów. 👨🏼🎓
💠 Niezmiennie współpracujemy z Malborskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku i uczymy angielskiego pełnych energii seniorów.
💠 Pozyskaliśmy nowego klienta biznesowego 💼 – od listopada prowadzimy kursy językowe w siedzibie malborskiego znanego przedsiębiorstwa.
💠 Od września 2025 ruszyło 2️⃣0️⃣ nowych grup, a naszą szkołę wybrało ponad 1️⃣0️⃣0️⃣nowych kursantów. 😄
🧑🎨 𝗔𝗸𝗮𝗱𝗲𝗺𝗶𝗮 𝗞𝗿𝗲𝗮𝘁𝘆𝘄𝗻𝗼𝘀́𝗰𝗶:
💠 Świętowaliśmy 5️⃣9️⃣ urodzinek – było głośno, kolorowo i pysznie. 🎈🎂
💠 Zorganizowaliśmy 9️⃣ turnusów półkolonii, w których wzięło udział 1️⃣6️⃣4️⃣ wyjątkowych uczestników. 👧🏼👦🏼
💠 Aż 6️⃣ animatorek pilnuje, żeby nuda nie zbliżyła się nawet na krok. 🎉
💠 W naszych zajęciach plastycznych brało udział 1️⃣1️⃣ małych artystów, którzy potrafili zamienić farby w prawdziwe cuda. 🖼️
💠 Zorganizowaliśmy 2️⃣ nocowanki tematyczne 😴 oraz 2️⃣0️⃣ jednorazowych warsztatów kreatywnych, zarówno u nas, jak i na wyjazdach.
📱 𝗣𝗿𝗼𝗺𝗼𝗰𝗷𝗮 𝗶 𝗺𝗮𝗿𝗸𝗲𝘁𝗶𝗻𝗴:
💠 W tym roku mieliśmy pod opieką 2️⃣1️⃣profili na Facebooku i Instagramie. 🎥
💠 W 2025 staliśmy się ninja mediów społecznościowych – cisnęliśmy zdjęcia, rolki i posty, jednocześnie się rozwijając. 📈
💠 Ale spokojnie – w 2026 mamy jeszcze jedno miejsce dla nowego klienta. Może tym razem to właśnie Ty? 🫵🏼😉
𝗔 𝘁𝗼 𝗻𝗶𝗲 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗼‼️𝗭𝗼𝗯𝗮𝗰𝘇𝗰𝗶𝗲, 𝗰𝗼 𝗷𝗲𝘀𝘇𝗰𝘇𝗲 𝘇𝗿𝗼𝗯𝗶𝗹𝗶𝘀́𝗺𝘆:
💠 Uczestniczyłyśmy w Stałej Konferencji ds. Europejskich w Warszawie, gdzie mogłyśmy podzielić się na forum naszym doświadczeniem projektowym.
💠 W czerwcu zorganizowaliśmy 𝗩𝗜𝗜𝗜 𝗳𝗲𝘀𝘁𝘆𝗻 dobroczynny na rzecz Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS 🐶 , na którym zebraliśmy 𝟯𝟵 𝟭𝟴𝟵,𝟮𝟴 zł.
💠 Zorganizowaliśmy zbiórkę na leczenie oraz rehabilitację Justyny, na której na chwilę obecną uzbieraliśmy 𝟯𝟭 𝟭𝟮𝟬 zł. 💰
💠 Wzięliśmy udział w festynie z okazji 𝗗𝗻𝗶 𝗙𝘂𝗻𝗱𝘂𝘀𝘇𝘆 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗰𝗵 𝟮𝟬𝟮𝟱!
💠 Wzięliśmy udział w 𝗜𝗜 𝗪𝗶𝗼𝘀𝗲𝗻𝗻𝘆𝗺 𝗙𝗲𝘀𝘁𝘆𝗻𝗶𝗲 𝗥𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗻𝘆𝗺 🪻🌸 w SP nr 1 oraz w festynie rodzinnym w Przedszkolu numer 5.
💠 Zorganizowałyśmy 𝗰𝗵𝗮𝗿𝘆𝘁𝗮𝘁𝘆𝘄𝗻𝗲 𝘄𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝘆 𝗱𝗹𝗮 𝗭𝗼𝘀𝗶 podczas których udało się zebrać ponad 3️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł oraz aktywnie wspierałyśmy akcję dla Zosi na plaży miejskiej. ⛱️
💠 Wzięliśmy udział w 𝗕𝗲𝘇𝗴𝗼𝘁𝗼́𝘄𝗸𝗼𝘄𝘆𝗺 𝗞𝗶𝗻𝗶𝗲 𝗢𝗯𝗷𝗮𝘇𝗱𝗼𝘄𝘆𝗺 🎞️ zapewniając uczestnikom popcorn, watę cukrową oraz brokatowe tatuaże.
🏆 𝗡𝗮𝗴𝗿𝗼𝗱𝘆 𝗶 𝘄𝘆𝗿𝗼́𝘇̇𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗮:
💠 Dostaliśmy 𝘄𝘆𝗿𝗼́𝘇̇𝗻𝗶𝗲𝗻𝗶𝗲 za nasze całoroczne działania dla Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS realizowane przez Malborską Fundację Rozwoju Regionalnego w postaci Bursztynowego Bratka. ⭐
💠 Otrzymaliśmy 𝗱𝘆𝗽𝗹𝗼𝗺 za najlepsze praktyki współpracy międzysektorowej za projekt „𝗔𝗸𝘁𝘆𝘄𝗻𝗶 𝗯𝗲𝘇 𝗯𝗮𝗿𝗶𝗲𝗿 𝗜𝗩” w ramach wyróżnienia „𝗟𝗶𝗱𝗲𝗿 𝗔𝗸𝘁𝘆𝘄𝗶𝘇𝗮𝗰𝗷𝗶 𝟮𝟬𝟮𝟱”‼️
𝗧𝗼 𝗰𝗵𝘆𝗯𝗮 𝘄𝘀𝘇𝘆𝘀𝘁𝗸𝗼 𝗻𝗮 𝗱𝘇𝗶𝘀́! 😉 Jeśli przypomina Wam się coś, o czym zapomniałyśmy wspomnieć, 𝗱𝗮𝗷𝗰𝗶𝗲 𝘇𝗻𝗮𝗰́ 𝘄 𝗸𝗼𝗺𝗲𝗻𝘁𝗮𝗿𝘇𝗮𝗰𝗵! 👇🏼💬