15/04/2017
Moi Drodzy życzę Wam aby ten czas Świąt Wielkanocy był okazją oderwania się od codzienności, by wniósł wiosenną radość oraz pogodę duch. A Wasze serducha wypełniły się nadzieją oraz optymizmem dając siły do realizacji wszystkich planów i celów.
Życzę Wam, abyście odkrywali sport na nowo, doskonalili swoje umiejętności. Żebyśmy czerpali ze sportu tak podstawowe wartości jak zdrowie i satysfakcja oraz też te mniej oczywiste, jak współpraca czy systematyczność. Szukajmy tego, czego nam potrzeba i inspirujmy się tym, co sport daje innym. Radosnych Świąt