27/09/2021
Rzadko się tu ostatnio udzielam, ale sprawa ważna a czasu mało :) Może ktoś z Was zdecyduje się wspomóc akcję. Polecam satysfakcja gwarantowana :)
Czas pędzi nieubłaganie. Do końca zrzutki na oznaczenie granic pabianickiego getta zostało już tylko 4 dni. Zebraliśmy 3/4 potrzebnej kwoty. Co dalej?
Po pierwsze: nadal mamy 4 dni!
Czy to możliwe, żeby zebrać tyle pieniędzy tak szybko? No pewnie! Wierzymy w to!
Po drugie: wierzymy, że Ty również możesz nam w tym pomóc.
Udostępnij link do zrzutki na FB, opowiedz o nas na Instagramie, napisz do znajomych, porozmawiaj z koleżankami/kolegami w szkole czy w pracy, zadzwoń do Mamy. Im więcej ludzi się o tym dowie, tym większe szanse na zebranie potrzebnych środków.
Po trzecie: również TY uhonoruj Nieobecnych Pabianiczan…
Dzięki swojej wpłacie przyczynisz się do upamiętnienia miejsca zamieszkania pabianiczan, którzy już na zawsze opuścili nasze miasto.
Getto – słowo, które czasem przeraża… w tym miejscu mieszkało ponad 10% naszych sąsiadów. W jednym mieszkaniu ściśnięte po 2 – 3 rodziny. Czy chcemy, aby pamięć o tym miejscu, a przede wszystkim o tych ludziach, uleciała? My nie!
Pomóż nam Getto.
https://zrzutka.pl/upamietnijgetto