26/01/2026
Ufff… typ w czerwonej czapce powraca ;-)
Chyba od września kminiłem z kim ten comeback zrealizować… i pustka. Ale odkąd w przedsylwestrową noc mnie olśniło to wiedziałem że wybór mógł być tylko jeden! Trochę rzewna historia ale obiecuję że już nie będę :-)))
W gościnnych progach i kameralnym wnętrzu Mandala rozmawiam z Marek Stelar o najbliższych premierach, czy jest mściwy i co mu zrobił mój bratanek ;-)
Serdecznie zapraszam na „CUC Szczecin?” No.35! Link tradycyjnie w komentarzu