08/04/2026
Kochani,
chciałam Was poinformować, że przez dłuższy czas nie będzie mnie tutaj tak jak wcześniej. Tym razem to naprawdę dłuższa przerwa muszę skupić się na swoim zdrowiu i dać sobie tyle czasu, ile będzie potrzebne, żeby wrócić do pełni sił.
Ten uśmiech, który czasem widzicie… to tylko przykrywka. Nie zawsze jest tak dobrze, jak może się wydawać. Dlatego właśnie teraz muszę się zatrzymać i zadbać o siebie naprawdę.
Jednocześnie z całego serca dziękuję, że mam wokół siebie swoich bliskich. To dla mnie ogromne szczęście i wsparcie. Jestem bardzo wdzięczna, że mam Was przy sobie ludzi, którzy są przy mnie, wspierają mnie i dodają sił w trudniejszych chwilach. To dla mnie naprawdę bardzo ważne ❤️
To dla mnie trudna decyzja, ale wiem, że konieczna. Zdrowie jest najważniejsze i dopiero kiedy zaczyna go brakować, człowiek uświadamia sobie, jak wiele znaczy. Dlatego proszę Was dbajcie o siebie, słuchajcie swojego organizmu i nie odkładajcie siebie na później.
Czasami trzeba się zatrzymać, żeby móc iść dalej… silniejszym.
Dziękuję Wam za każdą wiadomość, wsparcie i obecność. Wierzę, że wrócę do Was, ale tym razem potrzebuję więcej czasu.
Ściskam Was mocno i do zobaczenia ♥️♥️