10/03/2022
Działo się!
Właśnie dziś w naszej kafejce rozmawialiśmy o najważniejszych trendach w HR w 2022 roku.
Pandemia, Polski Ład, rosnące koszty pracy, ustawa o sygnalistach, home office, wypalenie zawodowe, zagrożenie cyberatakiem, a ostatnio także wojna i szalejąca inflacja – to jedynie część wątków, które prelegenci poruszyli w trakcie webinarium w kontekście obowiązków pracodawców związanych z bieżącym reagowaniem na sytuację społeczno – ekonomiczną i geopolityczną. Jak sobie radzić w gąszczu niekorzystnych zdarzeń? „Tylko spokój może nas uratować. I planowanie” – radzili doświadczeni HR-owcy, dzieląc się doświadczeniami ostatnich miesięcy z uczestnikami wydarzenia. Spotkanie obfitowało także w wiele inspirujących treści – zaprezentowane zostały między innymi ciekawe metody pobudzania zaangażowania pracowników, jak również najbardziej pożądane kompetencje managerów przyszłości.
„HR 2022. Wizja, działanie, rozwój” to wydarzenie stanowiące inaugurację nowego cyklu spotkań poświęconych tematyce zarządzania zasobami ludzkimi. Liczymy, że już wkrótce nasza kafejka stanie się okazją do poszerzenia kręgów społeczności HR-owej skupionej wokół Polskiego Forum Biznesu, dając możliwość wymiany doświadczeń z codziennej pracy oraz wzajemnej inspiracji.
Zgrany duet moderatorów spotkania stworzyli Kowalska - Joanna Kowalska-Cherek – Prezes Zarządu N42 oraz Karol Kaczmarski – Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Przemysłu.
Partnerami wydarzenia były Game Changers Academy, Pracownia Gier Szkoleniowych oraz kancelaria HWW Hewelt Wojnowski i Wspólnicy, patronatu udzielili zaś: Fundacja Rozwoju Przemysłu, Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu.
Wszystkim organizacjom wspierającym naszą inicjatywę bardzo dziękujemy.
Dziękujemy również za liczne uczestnictwo - do zobaczenia na kolejnych spotkaniach !