29/09/2012
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,12574614,Koniec_smrodu_na_Polu_Mokotowskim__MPO_likwiduje_baze.html
Koniec z kuriozalną bazą śmieci na Polu Mokotowskim, niespełna dwa km od Pałacu Kultury. Księżycowy krajobraz ma zastąpić park. - Nareszcie - cieszą się spacerowicze.