06/05/2017
Na tym kawałku podłogi!
Już się dzieje i dziać będzie - ostatnie montaże, jeszcze szyld i będzie pięknie.
Już wkrótce wielkie otwarcie Fryzjerni.R17 - miejsca wszystkich kobiet, które chcą poczuć się piękne i wypić filiżankę kawę w miłym gronie. Na miejscu do dyspozycji dwa stanowiska fryzjerskie, kosmetyczne i do manicure. Regularnie promocje, dni zniżkowe na zabiegi i wiele innych. Zapraszamy na Remiszewską 17 lokal U1A a najlepiej dzwońcie i umawiajcie - 505 432 454.