17/01/2024
Interim Manager w małej firmie. Czy warto? No właśnie to pytanie zadaje sobie co drugi mój klient... Czy trzeba się temu dziwić? Zdecydowanie nie!
Wszyscy liczymy pieniądze i chcemy płacić za efekty, a nie "rozmyte" wizje!
Często moi Klienci zwłaszcza z sektora MŚP o czym pisałem w poprzednim poście szukają dróg na skróty... Tzn. zatrudniają tzw. menedżerów z rynku i tak jak wcześniej pisałem, nie ma w tym nic złego!
Tylko pamiętajmy o skorzystaniu z profesjonalnych narzędzi selekcji i rekrutacji, dających wiedzę na temat naszego specjalisty!
Pamiętajmy, że nasz specjalista musi mieć czas na to, aby wdrożyć się do pracy... Często od zatrudnienia do realnej zmiany upływają miesiące...
Miesiące generujące koszty:
- zatrudnienia specjalisty
- zaniechania
- braku rozwoju
A jak sytuacja wygląda w przypadku zatrudnienia Interim Menedżera?
Całość działań reguluje kontrakt! Zgodnie z zasadą: pracuje - płacisz, nie pracuje - nie płacisz!
Rozliczasz go z efektów według wcześniej ustalonego harmonogramu działania 😉
IM - dopasowuje się do firmy, a nie odwrotnie. To on ma zaplanować działania i działać według ściśle ustalonego budżetu!
i najważniejsze - na koniec wystawi fakturę, którą wliczysz w koszty 🤭
do następnego razu... Pozdrawiam serdecznie 😏