18/05/2016
Salut dragi vizitatorii, stiu ca am spus in nenumarate randuri ca voi redeschide serverul dar acum spre deosebire de alte dati m-am apucat de treaba si serverul va fi lansat pe data de 15 iunie 2016 !
Ce vreau de la voi in primul rand este sa stiu cm ati dori sa fie serverul "Pvm-Hard", "Pvm", "Pvm-Easy", "Pvm-Pvp", "Pvp", serverul decamdata este pregatit pentru varianta anterioara cm a fost si inainte "Pvm-Hard" dar am zis sa va cer si voua sfatul cm ar trebuie sa il fac sau cm va doriti dumneavoastra sa fie ca mod de joc.
In al-2-lea rand as dori niste sugesti pentru numele servarului pentru ca cel anterior nu il mai pot folosi din cauza firmei anterioare care a revendicat fiind al ei si acea firma pe care nu o recomand si pentru care am inchis servarul acum 2 ani este "69host" NU VA RECOMAND SUNT NISTE NESERIOSI CARE PE LANGA FAPTUL CA NU STIU SA ADMINISTREZE DACA AI UN SERVER BUN IL FURA SI IL VINDE CA PROPRIA LOR CREEATIE ASA CUM MI-A FACUT SI MIE, in alta ordine de ideei daca aveti sugesti cu un nume pentru server va rog sa il lasati in comentarii.
In al-3-lea rand as vrea sa stiu daca sunt doritori care vor sa joaca sa nu il deschid degeaba si sa nu am jucatori pe el, lasati in comentarii cei care sunteti doritori sa il jucati.
Si prin incheiere vreau sa va spun ca recrutez Staff care sa ma poata ajuta cu reclama pentru server si ca recompensa un loc in Staff
Va doresc o zi minunata, cu respect Metin2-AR !