Dideban Otomotiv

Call Directions Website Contact the business

Dideban Otomotiv HORPOL TÜRKİYE VE ORTA DOĞU DİSTRİBÜTÖRÜ

Mersin’de gerçekleştirdiğimiz Daymoon Otomotiv & Dideban Otomotiv iş birliği toplantısından kareler..
20/10/2026

Mersin’de gerçekleştirdiğimiz Daymoon Otomotiv & Dideban Otomotiv iş birliği toplantısından kareler..

19/10/2026

Güçlü Bir İş Birliği, Yeni Bir Başlangıç! 🤝

Dideban Otomotiv olarak Mersin’de Daymoon Otomotiv ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonucunda önemli bir iş birliğine imza attık!

Daymoon Otomotiv’in kaliteli ürünleri artık Dideban Otomotiv güvencesiyle Türkiye’nin dört bir yanında! 🇹🇷

Daymoon Otomotiv sahibi Günay Kaydu’ya nazik ev sahipliği ve misafirperverliği için teşekkür ederiz.

Dideban Otomotiv sahibi Mesut Bağırsakçı ile gerçekleşen bu anlamlı buluşmada bizlere eşlik ederek desteğini esirgemeyen Cihat Cihangir Erduran ’e de ayrıca teşekkür ederiz.

Yeni iş birliğimiz her iki taraf için de hayırlı olsun!

HORPOL Slİm Type Marker Light ⚡️TRHORPOL SLIM serisi, ince ve modern tasarımıyla öne çıkan LED işaret lambalarından oluş...
15/10/2026

HORPOL Slİm Type Marker Light ⚡️

TR
HORPOL SLIM serisi, ince ve modern tasarımıyla öne çıkan LED işaret lambalarından oluşur. Kompakt gövdesi, düşük enerji tüketimi ve dayanıklı yapısıyla ticari araçlar, römorklar ve dorseler için güvenilir aydınlatma sunar. Beyaz, amber ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle araçların farklı aydınlatma ihtiyaçlarına çözüm sağlar.

Özellikler
LED işaret lambası • SLIM ince gövde tasarımı • 3 farklı renk seçeneği • LD 2327 Beyaz • LD 2328 Amber • LD 2329 Kırmızı • Kompakt yapı • Düşük enerji tüketimi • Dayanıklı tasarım • Ticari araç ve dorse uygulamalarına uygun.

EN
HORPOL SLIM series features LED marker lights with a sleek and modern design. With their compact housing, low power consumption, and durable construction, they provide reliable lighting for commercial vehicles, trailers, and semi-trailers. Available in three different colors—white, amber, and red— the series offers versatile solutions for various vehicle lighting needs.

Features
LED marker light • SLIM housing design • 3 color options • LD 2327 White • LD 2328 Amber • LD 2329 Red • Compact construction • Low power consumption • Durable design • Suitable for commercial vehicles and trailers.

08/10/2026
Karşınızda OZZ PLAKALIK LP1 Black 🤩TROZZ LP1 Black, güçlü LED aydınlatmayı plakalıkla bütünleşen şık ve pratik bir tasar...
05/10/2026

Karşınızda OZZ PLAKALIK LP1 Black 🤩

TR
OZZ LP1 Black, güçlü LED aydınlatmayı plakalıkla bütünleşen şık ve pratik bir tasarımda sunar. 4880 gerçek lümen, 450 metreye ulaşan aydınlatma mesafesi ve combo beam yapısıyla güçlü yol görüşü sağlarken, entegre rölesi ve hazır kablolaması sayesinde araca müdahale etmeden kolayca monte edilebilir.

Özellikler
20″ LED Light Bar • 16 LED • 4880 gerçek lümen • 1 lux @ 450 m • 5000K • 10–32V DC • Driving beam • Entegre röle • 2000 mm kablo • IP68/IP69K • Alüminyum gövde • Polikarbonat lens • ECE R112 / R10 onaylı • 5 yıl garanti.

EN
OZZ LP1 Black combines powerful LED lighting with a sleek and practical license plate holder design. Delivering 4880 actual lumens, up to 450 meters of visibility, and a combo beam pattern, it provides excellent road illumination. The integrated relay and pre-wired design also enable easy installation without permanent modifications to the vehicle.

Features
20″ LED Light Bar • 16 LEDs • 4880 actual lumens • 1 lux @ 450 m • 5000K • 10–32V DC • Driving beam • Built-in relay • 2000 mm cable • IP68/IP69K • Aluminum housing • Polycarbonate lens • ECE R112 / R10 approved • 5-year warranty.

Ticari araçlae için çift taraflı led sinyal lambası 🚨 Şimdi stoklarda‼️Satın almak için DM GÖNDER 📤HORPOL | Official Ins...
30/09/2026

Ticari araçlae için çift taraflı led sinyal lambası 🚨

Şimdi stoklarda‼️

Satın almak için DM GÖNDER 📤

HORPOL | Official Instagram account LKD 2590/GRAPHITE 🔥

Karşınızda Horpol LRD 3160 çalışma lambası 🤩TR 🇹🇷Karanlıkta güçlü görüş. Zorlu koşullarda güvenilir performans.HORPOL RA...
26/09/2026

Karşınızda Horpol LRD 3160 çalışma lambası 🤩

TR 🇹🇷

Karanlıkta güçlü görüş. Zorlu koşullarda güvenilir performans.

HORPOL RAPTOR LRD 3160, 12 yüksek performanslı LED ile 5500 lümen ışık gücü sunan profesyonel bir çalışma lambasıdır. 6500K beyaz ışığı ve homojen ışık dağılımıyla çalışma alanında güçlü ve net görüş sağlar.

• 5500 lm ışık gücü
• 48 W güç
• 12/24 V uyumluluk
• 6500K beyaz ışık
• IP68 su ve toz koruması
• -30°C / +50°C çalışma aralığı
• Ayarlanabilir montaj açısı

Tarım ve iş makinelerinden ağır ticari araçlara, çekicilerden dorse ve özel hizmet araçlarına kadar zorlu çalışma koşulları için geliştirildi.

HORPOL RAPTOR LRD 3160 — Dideban Otomotiv güvencesiyle.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

⸻

EN 🇬🇧

Powerful visibility in the dark. Reliable performance in demanding conditions.

HORPOL RAPTOR LRD 3160 is a professional LED work light equipped with 12 high-performance LEDs, delivering an impressive 5500-lumen output. Its 6500K white light and uniform beam distribution provide clear and powerful illumination of the working area.

• 5500 lm light output
• 48 W power
• 12/24 V compatibility
• 6500K white light
• IP68 protection
• Operating range from -30°C to +50°C
• Adjustable mounting angle

Designed for demanding applications including agricultural and construction machinery, trucks, trailers, tow trucks and specialized vehicles.

HORPOL RAPTOR LRD 3160 — supplied with the assurance of Dideban Otomotiv.

Contact us for more information.

LEDWorkLight

Horpol LKD 2590/Graphite şimdi stoklarımızda 🤩Satın almak için DM GÖNDER 📤TRHORPOL LKD 2590/GRAPHITE, kısa kollu yapısı ...
21/09/2026

Horpol LKD 2590/Graphite şimdi stoklarımızda 🤩

Satın almak için DM GÖNDER 📤

TR
HORPOL LKD 2590/GRAPHITE, kısa kollu yapısı ve koyu GRAPHITE tasarımıyla modern görünümü güçlü görünürlükle birleştiren çift taraflı LED sinyal lambasıdır. Universal montaj yapısı sayesinde aracın sağ veya sol tarafında kullanılabilir; küçük römorklardan kamyon ve yarı römorklara kadar geniş bir kullanım alanı sunar.

Özellikler
12/24V • 18 LED • Amber ışık • Çift taraflı sinyal • Kısa kollu tasarım • Universal sağ/sol kullanım • 1,8/3,6W güç • IP68 koruma • 0,6 m kablo • -30°C / +50°C çalışma aralığı • GRAPHITE koyu lens tasarımı.

EN
HORPOL LKD 2590/GRAPHITE is a double-sided LED direction indicator that combines a short-arm design with the sleek, dark appearance of the GRAPHITE series. Its universal mounting allows installation on either the left or right side, making it suitable for applications ranging from small trailers to trucks and semi-trailers.

Features
12/24V • 18 LEDs • Amber light • Double-sided direction indicator • Short-arm design • Universal left/right mounting • 1.8/3.6W power • IP68 protection • 0.6 m cable • -30°C / +50°C operating range • GRAPHITE dark lens design.

18/09/2026

Horpol CUBE Graphite şimdi stoklarda!

Satın almak için DM GÖNDER 📤

TR 🇹🇷

Modern tasarım, güçlü performans: HORPOL CUBE Graphite LZD 2878.

12V/24V uyumluluğu, krom ve siyah çerçeve seçenekleri, dinamik kayar sinyal özelliği ve dayanıklı yapısıyla ağır ticari araçlar, dorseler ve karavanlar için tasarlandı.

CUBE Graphite, Dideban Otomotiv güvencesiyle şimdi stoklarımızda.

Detaylı bilgi ve sipariş için Instagram üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

EN 🇬🇧

Modern design, powerful performance: HORPOL CUBE Graphite LZD 2878.

With 12V/24V compatibility, chrome and black frame options, a dynamic sequential indicator, and a durable construction, it is designed for heavy commercial vehicles, trailers, and campers.

CUBE Graphite is now in stock with the assurance of Dideban Otomotiv.

Send us a message on Instagram for more information and orders.

LEDLighting

HORPOL Trailer Systems çok yakında sizlerle 🤩 Ön bilgi için DM GÖNDER 📤
15/09/2026

HORPOL Trailer Systems çok yakında sizlerle 🤩

Ön bilgi için DM GÖNDER 📤

Address

DÖŞEMEALTI
Antalya
0007

Opening Hours

Monday 09:00 - 18:30
Tuesday 09:00 - 18:30
Wednesday 09:00 - 18:30
Thursday 09:00 - 18:30
Friday 09:00 - 18:30
Saturday 09:00 - 18:30

Telephone

+15337369507

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Dideban Otomotiv posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Dideban Otomotiv:

Shortcuts

Share