13/02/2021
#алергія #алергіяудітей
Це було у 2020 році у березні місяці❗
Як Ви думаєте, що проходить Соломія ❓❗
А я Вам розкажу....
Протягом осені 2018 і весни 2019 року ми лікували нозофарингіт і як наслідок бронхіт 8 разів з них 6 разів це уколи антибіотиків протягом 7-9 днів кожного разу😱
Як Ви думаєте, то добре🙄 Так ❗ Зовсім Ні❗
Усі можливі методи імунізації традиційної медицини ми випробували на всі 💯 %
Як для кожної мами здоров'я її дітей, то найголовніше ❗❗❗❗
Лікар ЛОР припускав, що назофарингіт може бути і, як наслідок алергії, тоді ми почали терапію протиалергічну, але тривалого ефекту не було😢
За порадою добрих друзів, ми пройшли обстеження медбіотех 💻( дослідження біоімпульсів організму), яке визначило усі проблеми організму, в тому числі і алергени і паразити 🦟🐞🦎🦖
Протягом 4 місяців ми пройшли лікування алергії і імунізації організму рослинними безпечними препаратами.
Зараз при кожному алергічному прояві використовуємо проти алергічний препарат не шкідливий для здоров'я.
Протягом 2020 року, жодного разу не використовували антибіотик.
Якщо маєте такі проблеми пишіть 📲 буду рада допомогти.
ДІТИ НАШЕ ВСЕ🌈🌈🌈